Шановні мешканці Южноукраїнської міської територіальної громади!
Комунальний заклад «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг...
Res --> 1
Експедиція просвітницько-екологічної акції «Хвилі Гіпанісу 2012», організаторами якої виступали: Олександр Ігнатьев, громадська організація «Гіпаніс» міста Первомайськ, екологічна асоціація «Зелений світ Поділля» міста Вінниця та фотоклуб «Ракурс» міста Первомайськ, що проходе свій водний маршрут руслом ріки Південний Буг, організовувала зустрічі з мешканцями населених пунктів по маршруту. 31 травня завітала і до міста Южноукраїнська з цілю підвищення екологічної культури населення, пропаганди розвитку цивільного зеленого туризму та привернення уваги до проблем збереження водних ресурсів, флори, фауни та історичних пам’яток на території басейну річки Південний Буг.
Експедиція провела Інтернет фотоконкурс «Гіпаніс- ракурси та сюжети 2012», та організувала пересування цієї фотовиставки з фото переможців та кращих робіт учасників Інтернет фотоконкурсу. Оцінювали роботи по 4 номінаціям: пейзаж, флора, фауна та вандалізм. На конкурсі біло представлено більше 600 фотокарток з різних кутків України. Активісти знайшлись і з нашого міста. У номінації “фауна” Олексій Чорномаз посів 1 місце, за що був віддячений грамотою. Вітаємо!
Попереду у експедиції ще місто Вознесенськ і останній пункт - місто Миколаїв, де офіційно міському голові Володимиру Чайці вручать прапор річки «Південний Буг» з гербами всіх областей, що мають такий скарб, який раніше називали «Бог».
А ми дякуємо таким людям, яким не байдуже наше навколишнє середовище, екологічне становище і які закликають людей бути більш шанобливими до того, що мають і не відноситись по варварські до історичних пам’яток на території басейну річки Південний Буг.
Комунальний заклад «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг...
Цього тижня на Південноукраїнській АЕС стартували конкурси професійної майстерності, участь у яких б...
09 серпня 2024 року відбувся виїзд мультидисциплінарної команди комунального закладу «Територі...
Сенс подій – люди. Саме від їхнього комфорту залежить успіх будь-якого івенту. Люди...
Міністерству юстиції України відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18.01.2003 № 61...
Гендерна рівність у трудових відносинах має бути передбачена в колективному договорі Принцип генд...
Відповідно до п.5 розділу ІІІ Закону України «Про порядок вирішення окремих питань адміністрат...
Забіг “Шаную воїнів, біжу за героїв України” входить у перелік заходів з відзначення у 2...
Графік роботи лікарів НКП "ЮУ МЦПМСД" 12.08.2024-16.08.2024 ...
Станом на 09 серпня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гр...