![](http://yu.mk.ua/public/index.php/uploads/files/2024/8/9/news/box3/f7454646ee41102addc1a212dd545886.jpeg)
Шановні мешканці Южноукраїнської міської територіальної громади!
Комунальний заклад «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг...
Res --> 1
18 травня на сцені меморіального комплексу відбувся святковий концерт до Дня матері та Міжнародного дня сім'ї, організований управлінням молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради. На свято були запрошені жінки, які мають почесне звання «Мати - героїня» та багатодітні сім'ї. До почесного звання «Мати –героїня» двом матерям було вручено державні нагороди та трьом багатодітним сім'ям , які виховують п'ять і більше дітей від «Партії регіонів» вручено подарунки.
На святі брали участь гурти «Мегаденс» та «Екстрім», солістка ансамблю «Калинонька», солістки зразкового художнього колективу «Адажіо» та солісти зразкового театру естрадної пісні «Галатея». Для маленьких глядачів виступали клоуни від Миколаївської обласної громадської дитячої організації «Ти особливий».
Під час святкового концерту проводилася виставка робіт наданих на конкурс сімейної творчості «Моя талановита родина», який був організований управлінням молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради та проводився з 13 квітня по 17 травня 2012 року. В конкурсі «Моя талановита родина» прийняли участь 3 родини: дитячий будинок сімейного типу сім’ї В’юнів, прийомна сім’я Коробкіних та сім’я Жукових. Найактивнішу участь прийняла сім’я В’юнів, яка надала 46 робіт, зроблені руками дітей-вихованців ДБСТ, 5 річної онучки батьків-вихователів та бабусі. За рішенням членів жюрі конкурсу, всіх учасників було нагороджено грамотами та цінними призами.
Також під час концерту спеціалістами управління молоді, спорту та культури було проведено інформаційну кампанію щодо сімейних форм виховання дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування та вирішальної ролі сім’ї у вихованні дітей, а саме розміщено два банери – «Саме в повній сім’ї формується щаслива та повноцінна особистість!!!», «Подаруй дитині-сироті мрію!» та роздано 100 листівок «Прийміть дитину у родину» та «Сім’я – мама, тато і я».
Комунальний заклад «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг...
Цього тижня на Південноукраїнській АЕС стартували конкурси професійної майстерності, участь у яких б...
09 серпня 2024 року відбувся виїзд мультидисциплінарної команди комунального закладу «Територі...
Сенс подій – люди. Саме від їхнього комфорту залежить успіх будь-якого івенту. Люди...
Міністерству юстиції України відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18.01.2003 № 61...
Гендерна рівність у трудових відносинах має бути передбачена в колективному договорі Принцип генд...
Відповідно до п.5 розділу ІІІ Закону України «Про порядок вирішення окремих питань адміністрат...
Забіг “Шаную воїнів, біжу за героїв України” входить у перелік заходів з відзначення у 2...
Графік роботи лікарів НКП "ЮУ МЦПМСД" 12.08.2024-16.08.2024 ...
Станом на 09 серпня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гр...