![](http://yu.mk.ua/public/index.php/uploads/files/2024/8/9/news/box3/f7454646ee41102addc1a212dd545886.jpeg)
Шановні мешканці Южноукраїнської міської територіальної громади!
Комунальний заклад «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг...
Res --> 1
За клопотанням ВП ЮУ АЕС Южноукраїнською міської радою прийняте рішення №1293 від 16.06.2010 «Про надання згоди міської ради на прийом в комунальну власність територіальної громади міста Южноукраїнська об’єктів соціальної інфраструктури від відокремленого підрозділу «Южно-Українська атомна електростанція» державного підприємства Національна енергогенеруюча компанія «Енергоатом», а саме гуртожитку №10 за адресою: вул. Молодіжна, 11,15.
Рішенням Южноукраїнської міської ради від 06.10.2011 №323 надана згода на приватизацію житлових приміщень у гуртожитку №10 за адресою: вулиця Молодіжна, 11, 15, що належать до комунальної власності територіальної громади міста Южноукраїнська.
Відповідно до Закону України «Про приватизацію державного житлового фонду», Закону України «Про забезпечення реалізації житлових прав мешканців гуртожитків» (Далі – Закон) громадяни, які на законних підставах тривалий час (не менше п'яти років) зареєстровані та фактично проживають у гуртожитках, призначених для проживання одиноких громадян або для проживання сімей, та не мають іншого власного житла мають право приватизувати займані житлові приміщення.
Для розв’язання проблемних питань забезпечення прав мешканців гуртожитків на житло при виконавчому комітеті міської ради створено відповідну комісію.
У разі виникнення питань щодо проживання в гуртожитках (виселення, приватизації, реєстрації місця проживання та інших) пропонуємо звертатися до відділу правової роботи, квартирного обліку та приватизації юридичної служби міської ради за телефоном 5-62-86 або у робочий час з 8 до 17 години в кабінет № 16 (І поверх) у приміщенні виконавчого комітету Южноукраїнської міської ради за адресою: вулиця Дружби Народів, 48.
Комунальний заклад «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг...
Цього тижня на Південноукраїнській АЕС стартували конкурси професійної майстерності, участь у яких б...
09 серпня 2024 року відбувся виїзд мультидисциплінарної команди комунального закладу «Територі...
Сенс подій – люди. Саме від їхнього комфорту залежить успіх будь-якого івенту. Люди...
Міністерству юстиції України відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18.01.2003 № 61...
Гендерна рівність у трудових відносинах має бути передбачена в колективному договорі Принцип генд...
Відповідно до п.5 розділу ІІІ Закону України «Про порядок вирішення окремих питань адміністрат...
Забіг “Шаную воїнів, біжу за героїв України” входить у перелік заходів з відзначення у 2...
Графік роботи лікарів НКП "ЮУ МЦПМСД" 12.08.2024-16.08.2024 ...
Станом на 09 серпня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гр...