![](http://yu.mk.ua/public/index.php/uploads/files/2024/8/9/news/box3/f7454646ee41102addc1a212dd545886.jpeg)
Шановні мешканці Южноукраїнської міської територіальної громади!
Комунальний заклад «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг...
Res --> 1
Управлінням молоді, спорту та культури розроблений проект чотирьох туристичних маршрутів, а саме:
- «Шляхами козацтва» - автобусний тематичний маршрут, який представлений для знайомства екскурсантів з минулим нашого міста, пов’язаним з козацтвом. Маршрут охоплює такі визначні місця, як гора «Пугач», музейний комплекс «Козацької слави та військової техніки», наскальні барельєфи «Козак Мамай та Покрова Пресвятої Богородиці».
- «Пам’ятки вогненних років» з відвідуванням с. Богданівки. Маршрут розроблений для військово-патріотичного виховання молоді та дітей . В ньому розповідається про події, що проходили на території нашого регіону під час Великої Вітчизняної війни. Головна експозиція починається з меморіального комплексу, де увіковічені пам’ять воїнів, загиблих за честь, свободу і незалежність нашої Держави у Великій Вітчизняній війні. Охоплює такі визначні місця, як музей «Козацької слави та військової техніки» з його постійно діючою експозицією « 1418 днів подвигу та слави», де розповідається про події Великої вітчизняної війни, відвідування пам’ятки страшного геноциду, що у с. Богданівка.
- «Подорож у минуле». Маршрут розрахований на охоплення історичних фактів від періоду заснування міста та до його сучасності, а також історії будування АЕС, як підтвердження статусу міста супутника АЕС. Екскурсія охоплює такі визначні місця як: «Парк сучасних скульптур», храм «Христа Спасителя», музей військової техніки під відкритим небом, оглядовий майданчик АЕС, відвідування гори «Пугач».
- «Енергокомплекси». Маршрут представлений на підкреслення Южноукраїнського енергетичного комплексу, як єдиного підприємства в Україні, з використанням гідроакумулюючих потужностей, а також водних ресурсів ріки Південний Буг. Комплекс об’єднує Южно-Українську АЕС, Олександрівську ГЕС і Ташлицьку ГАЕС. Використовуються оглядові майданчики усіх енергокомплексів.
В рамках прогулянкових майданчиків, які будуть проводитися в місті для дітей з 1 по 22 червня, планується провести екскурсійний огляд даних маршрутів з метою вдосконалення для подальшого застосування та їх затвердження.
Комунальний заклад «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг...
Цього тижня на Південноукраїнській АЕС стартували конкурси професійної майстерності, участь у яких б...
09 серпня 2024 року відбувся виїзд мультидисциплінарної команди комунального закладу «Територі...
Сенс подій – люди. Саме від їхнього комфорту залежить успіх будь-якого івенту. Люди...
Міністерству юстиції України відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18.01.2003 № 61...
Гендерна рівність у трудових відносинах має бути передбачена в колективному договорі Принцип генд...
Відповідно до п.5 розділу ІІІ Закону України «Про порядок вирішення окремих питань адміністрат...
Забіг “Шаную воїнів, біжу за героїв України” входить у перелік заходів з відзначення у 2...
Графік роботи лікарів НКП "ЮУ МЦПМСД" 12.08.2024-16.08.2024 ...
Станом на 09 серпня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гр...