![](http://yu.mk.ua/public/index.php/uploads/files/2024/8/9/news/box3/f7454646ee41102addc1a212dd545886.jpeg)
Шановні мешканці Южноукраїнської міської територіальної громади!
Комунальний заклад «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг...
Res --> 1
9 травня 2012 року відбулося святкування 67-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні.
Під час проведення загальноміських заходів з нагоди зазначеного свята, на території меморіального комплексу була організована святкова торгівля, у якій взяли участь суб’єкти господарювання міста: приватне підприємство «Южноукраїнський комбінат харчування» (засновник підприємства Єременко В.А.) комунальне підприємство «Південсервіс» (директор Дроздова М.Б.) та підприємці: Абаносімова О.П., Божко Н.М., Ероянц Д.О, Семенов М.В., Синявська Н.М., Штефан О.В.
Традиційно відбулося частування мешканців міста запашною та смачною солдатською кашею, яку суб’єкти господарювання приготували благодійно. Кашу куштували як дорослі, так і діти.
Приготуванням каші та роздачею її із солдатської кухні займалося приватне підприємство «Южноукраїнський комбінат харчування». Зазначене підприємство готувало кашу за свої кошти та за допомогою підприємців: Войтка І.Г., Горєлого О.С., Гусєва,.І.М., Зварича М.В., Шарпак О.В., Матуляка І.М., Левицької Т.Г., Пірог Т.А., Пірога В.В., Подніколенко І.С., Бірюкової Н.Є., Павловської Ю.М., Кіфоренко Т.Ю., Дегтярьової Н.І., Севастянової О.М., Смілянського Ю.Г., Шульги М.Ю
Пригощали солдатською кашею і підприємці у своїх торгових палатках. Також, підприємцем Фесенко В.М, яка не приймала участь у святковій торгівлі було організовано приготування та роздачу солдатської каші.
Займались організацією приготування солдатської каші та дегустували її фахівці відділу сприяння підприємництву управління економічного розвитку Южноукраїнської міської ради.
Здійснювала торгівлю карнавальною атрибутикою підприємець Філіпова Т.В., організовував дозвілля дітей на батуті підприємець Топольницький О.В. (м. Южний).
Дякуємо суб’єктам господарювання за активну участь у громадському житті міста.
Комунальний заклад «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг...
Цього тижня на Південноукраїнській АЕС стартували конкурси професійної майстерності, участь у яких б...
09 серпня 2024 року відбувся виїзд мультидисциплінарної команди комунального закладу «Територі...
Сенс подій – люди. Саме від їхнього комфорту залежить успіх будь-якого івенту. Люди...
Міністерству юстиції України відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18.01.2003 № 61...
Гендерна рівність у трудових відносинах має бути передбачена в колективному договорі Принцип генд...
Відповідно до п.5 розділу ІІІ Закону України «Про порядок вирішення окремих питань адміністрат...
Забіг “Шаную воїнів, біжу за героїв України” входить у перелік заходів з відзначення у 2...
Графік роботи лікарів НКП "ЮУ МЦПМСД" 12.08.2024-16.08.2024 ...
Станом на 09 серпня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гр...