![](http://yu.mk.ua/public/index.php/uploads/files/2024/8/9/news/box3/f7454646ee41102addc1a212dd545886.jpeg)
Шановні мешканці Южноукраїнської міської територіальної громади!
Комунальний заклад «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг...
Res --> 1
9 травня 2012 року відбулися урочистості з нагоди 67-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні. Колони ветеранів Великої Вітчизняної війни, організацій та установ, учнів навчальних закладів, міських жителів, попереду яких рухався бронетранспортер з символічним прапором Перемоги, урочистою ходою прийшли до Меморіального комплексу, де відбувся мітинг. З промовами виступили секретар міської ради Євген Квасневський, генеральний директор відокремленого підприємства “Южно-Українська атомна електростанція” Віссаріон Кім, командир військової частини №3044 Василь Левицький, військовий комісар Южноукраїнсько - Арбузинського об’єднаного міського військового комісаріату Валентин Чернозубенко, учасник бойових дій Євгенія Пустовойт, учасник Великої Вітчизняної війни Віра Бохонова.
Для учасників мітингу було підготовлено концертну програму колективами міста.
Після мітингу ветерани великої Вітчизняної війни були запрошені до Палацу культури «Енергетик», де їх чекав святковий стіл та концертна програма, підготовлена творчими колективами міста. На заході були присутні секретар міської ради Євген Квасневський, генеральний директор відокремленого підприємства “Южно-Українська атомна електростанція” Віссаріон Кім, начальник управління праці та соціального захисту населення Ельвіра Гехад, голова громадської організації ветеранів війни, праці та Збройних сил Володимир Пономарьов.
В міському музеї «Козацької слави та військової техніки» до 67-річчя Перемоги працівниками музею, колекціонерами нашого міста та представниками Южноукраїнської міської організації Партії регіонів Юрієм Бірюковим і Наталею Черьомухіною оформлено виставку-експозицію «Шляхами болю й перемоги. З пам’яттю про незабутнє», на якій представлено: медалі, ордени, зброю періоду Великої Вітчизняної війни, архівні документи. На великому проекторі транслювався фільм про події Великої Вітчизняної війни. Музей відвідало близько 1500 осіб.
Комунальний заклад «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг...
Цього тижня на Південноукраїнській АЕС стартували конкурси професійної майстерності, участь у яких б...
09 серпня 2024 року відбувся виїзд мультидисциплінарної команди комунального закладу «Територі...
Сенс подій – люди. Саме від їхнього комфорту залежить успіх будь-якого івенту. Люди...
Міністерству юстиції України відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18.01.2003 № 61...
Гендерна рівність у трудових відносинах має бути передбачена в колективному договорі Принцип генд...
Відповідно до п.5 розділу ІІІ Закону України «Про порядок вирішення окремих питань адміністрат...
Забіг “Шаную воїнів, біжу за героїв України” входить у перелік заходів з відзначення у 2...
Графік роботи лікарів НКП "ЮУ МЦПМСД" 12.08.2024-16.08.2024 ...
Станом на 09 серпня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гр...