![](http://yu.mk.ua/public/index.php/uploads/files/2024/8/9/news/box3/f7454646ee41102addc1a212dd545886.jpeg)
Шановні мешканці Южноукраїнської міської територіальної громади!
Комунальний заклад «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг...
Res --> 1
23 квітня 2012 року у дошкільному навчальному закладі № 8 «Казка» відбулося друге засідання школи педагогічної майстерності для вихователів ІІ молодших та середніх груп з питання: «Моральне виховання дітей дошкільного віку через гру».
У засіданні прийняли участь методист методичного кабінету управління освіти Малахова Т.М., завідувач ДНЗ № 8 «Казка» Припутень Н.А., вихователі-методисти Петросян М.Р., Омельченко Т.М., керівник школи педагогічної майстерності вихователь Спірідонова С.М. та вихователі ДНЗ міста.
Керівник школи педагогічної майстерності вихователь Спірідонова С.М. поділилася досвідом роботи з питання: «Моральне виховання дітей дошкільного віку через гру».
Вихователь Форналь Н.А. показала з дітьми ІІ молодшої групи драматизацію казки «Теремок». Вихователь удосконалювала координацію та злагодженість рухових дій дітей, спонукала їх до активної участі в театралізації, сприяла створенню позитивних емоційних переживань, продовжувала закріплювати знання дітей про весну, весняні явища та про диких тварин і їх звички, розвивала мову, пам'ять, мислення, уяву, навчала виразно вимовляти фрази, розвивала акторські здібності та формувала в дітей живий інтерес до театралізованої гри.
Вихователі обговорили тему засідання і зробили висновок, що гра сприяє розвитку творчих здібностей і пізнавальної активності дітей, моральному розвитку дошкільників та формуванню пізнавальної уяви.
Засідання пройшло цікаво, педагоги поповнили свої знання досвідом.
Методист управління освіти Малахова Т.М. високо оцінила досвід роботи закладу з даного питання, організаційні уміння керівника школи педагогічної майстерності - вихователя Спірідонової С.М , плідну роботу молодого вихователя з даного питання - Форналь Н.А., яка належним чином формує у молодших дошкільників базові якості особистості: працелюбність, спостережливість, людяність, відповідальність.
Комунальний заклад «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг...
Цього тижня на Південноукраїнській АЕС стартували конкурси професійної майстерності, участь у яких б...
09 серпня 2024 року відбувся виїзд мультидисциплінарної команди комунального закладу «Територі...
Сенс подій – люди. Саме від їхнього комфорту залежить успіх будь-якого івенту. Люди...
Міністерству юстиції України відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18.01.2003 № 61...
Гендерна рівність у трудових відносинах має бути передбачена в колективному договорі Принцип генд...
Відповідно до п.5 розділу ІІІ Закону України «Про порядок вирішення окремих питань адміністрат...
Забіг “Шаную воїнів, біжу за героїв України” входить у перелік заходів з відзначення у 2...
Графік роботи лікарів НКП "ЮУ МЦПМСД" 12.08.2024-16.08.2024 ...
Станом на 09 серпня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гр...