![](http://yu.mk.ua/public/index.php/uploads/files/2024/8/9/news/box3/f7454646ee41102addc1a212dd545886.jpeg)
Шановні мешканці Южноукраїнської міської територіальної громади!
Комунальний заклад «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг...
Res --> 1
19 квітня 2012 року о 18.00 годині в актовій залі ЮЗШ №3 відбулася зустріч керівників органів виконавчої влади та місцевого самоврядування з громадянами, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи. На зустрічі були присутні: секретар міської ради Поліканіна Г.В., начальник управління праці та соціального захисту населення Гехад Е.Е., заступник начальника управління праці та соціального захисту населення з питань державних соціальних допомог Заболотна Л.В., головні спеціалісти відділу персоніфікованого обліку управління Крук А.В., Франко І.Р., Кріжановська Т.В., начальник управління Пенсійного фонду України в місті Южноукраїнську Вербицька Г.В., заступник начальника управління Пенсійного фонду України в м. Южноукраїнську Медведенко Н.М., завідувач поліклінікою для дорослих ДЗ СМСЧ-2 Ільїнський О.Ю., представники засобів масової інформації: телеканалів «Всесвіт», «Інформаційне агентство «Медіа-простір»», газети «Контакт»; громадяни, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи. Всього було присутніх 32 особи.
Відкрила зустріч заступник начальника управління праці та соціального захисту населення з питань державних соціальних допомог Заболотна Л.В. Доповідав про роботу державного закладу «СМСЧ-2» у сфері медичного обслуговування громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи Ільїнський О.Ю. Висвітлювала роботу у сфері соціального захисту громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи начальник управління праці та соціального захисту населення Гехад Е.Е. Повідомила про підсумки роботи УП та СЗН за 2011 рік. Під час зустрічі у громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи виникали питання, на які відповідали посадові особи за направленнями. Секретар міської ради Поліканіна Г.В. підвела підсумки зустрічі. Розповіла про заплановані урядом підвищення соціальних стандартів у сфері захисту громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.
Комунальний заклад «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг...
Цього тижня на Південноукраїнській АЕС стартували конкурси професійної майстерності, участь у яких б...
09 серпня 2024 року відбувся виїзд мультидисциплінарної команди комунального закладу «Територі...
Сенс подій – люди. Саме від їхнього комфорту залежить успіх будь-якого івенту. Люди...
Міністерству юстиції України відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18.01.2003 № 61...
Гендерна рівність у трудових відносинах має бути передбачена в колективному договорі Принцип генд...
Відповідно до п.5 розділу ІІІ Закону України «Про порядок вирішення окремих питань адміністрат...
Забіг “Шаную воїнів, біжу за героїв України” входить у перелік заходів з відзначення у 2...
Графік роботи лікарів НКП "ЮУ МЦПМСД" 12.08.2024-16.08.2024 ...
Станом на 09 серпня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гр...