![](http://yu.mk.ua/public/index.php/uploads/files/2024/8/9/news/box3/f7454646ee41102addc1a212dd545886.jpeg)
Шановні мешканці Южноукраїнської міської територіальної громади!
Комунальний заклад «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг...
Res --> 1
Україну захлеснула хвиля насильства над жінками та дітьми. Щороку, внаслідок побутового насильства, гине понад тисяча жінок та кожна десята дитина. Насильство в сім’ї в його різних формах набуло таких масштабів і глибини, які загрожують безпеці суспільства і особи.
Жорстоке поводження з дітьми у сім’ях – не така вже й рідкість. Часто, плутаючи методи виховання із звичайним насильством, батьки намагаються бути «розпорядниками» життя власної дитини. Не знаючи іншого ставлення, малюки не можуть вірно оцінити ситуацію, тому самі, вважаючи себе винними, навіть не намагаються захиститись.
Офіційна статистика дає недостовірну інформацію, оскільки постраждалі жінки рідко звертаються до інстанцій зі скаргою. Головні причини – стереотип «б’є, значить любить»; страх помсти і незахищеність від неї; звичка відчувати власну вину; небажання ганьбити сім’ю; занижена самооцінка та фінансова залежність.
Переважна кількість жінок, які сьогодні відбувають терміни покарання за вбивство свого чоловіка, сексуального партнера чи родича, це ті жінки, які потерпали через систематичне і тривале насильство.
Після отримання побоїв, до міліції звертається лише кожна п’ята жінка, зауважують фахівці. Саме це і ускладнює проблему, бо побиття, особливо скоєні членами родини, зазвичай приховують.
Зменшити кількість жертв насильства можна завдяки впровадженню так званого принципу «нульової толерантності». Це означає, що суспільство має бути повністю нетерпимим до побиття чи психологічного знущання, а жертви кривдників не мають боятися скаржитися до міліції.
Жінки мають бути сміливими, не замовчувати свої проблеми і не соромитися їх., звертатися за допомогою до відповідних служб та фахівців.
Якщо у Вас виникли проблеми, звертайтеся до правоохоронних органів, до управління молоді, спорту та культури за адресою: б-р Цвіточний, 9 тел: 5-46-42, 2 –56-24, якщо в сім`ї є неповнолітня дитина, звертайтесь до служби у справах дітей за адресою: вул. Дружби народів,54 тел: 2-15-66.
Комунальний заклад «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг...
Цього тижня на Південноукраїнській АЕС стартували конкурси професійної майстерності, участь у яких б...
09 серпня 2024 року відбувся виїзд мультидисциплінарної команди комунального закладу «Територі...
Сенс подій – люди. Саме від їхнього комфорту залежить успіх будь-якого івенту. Люди...
Міністерству юстиції України відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18.01.2003 № 61...
Гендерна рівність у трудових відносинах має бути передбачена в колективному договорі Принцип генд...
Відповідно до п.5 розділу ІІІ Закону України «Про порядок вирішення окремих питань адміністрат...
Забіг “Шаную воїнів, біжу за героїв України” входить у перелік заходів з відзначення у 2...
Графік роботи лікарів НКП "ЮУ МЦПМСД" 12.08.2024-16.08.2024 ...
Станом на 09 серпня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гр...