![](http://yu.mk.ua/public/index.php/uploads/files/2024/8/9/news/box3/f7454646ee41102addc1a212dd545886.jpeg)
Шановні мешканці Южноукраїнської міської територіальної громади!
Комунальний заклад «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг...
Res --> 1
04 квітня поточного року о 9-00 годині в залі засідань виконавчого комітету Южноукраїнської міської ради відбулося засідання «круглого столу» з суб’єктами підприємницької діяльності.
На зазначеному засіданні:
- першим заступником начальника Управління Державної служби охорони УМВС України в Миколаївській області доведено інформацію до суб’єктів господарювання щодо статистичних даних УМВС по скоєнню крадіжок, пограбувань інших правопорушень та злочинів. Зазначив, що є можливість запобігти вчиненню протиправних дій шляхом встановлення кнопок тривожної сигналізації на об’єктах підприємницької діяльності. Ознайомив присутніх з умовами встановлення кнопок тривожної сигналізації. Також, було представлено відео-ролик по забезпеченню об’єктів підприємницької діяльності засобами сигналізації з виводом сигналів на пульти охорони органів внутрішніх справ.
- голова Южноукраїнської міської організації роботодавців, промисловців та підприємців Пелюх С.В. висловив пропозиції від суб’єктів господарювання, зокрема, щодо перегляду рішень Южноукраїнської міської ради від 29.12.2011 №403 «Про затвердження Правил благоустрою», забезпечення чистоти і порядку на території міста Южноукраїнська» та від 26.01.2012 №456 «Про грошову оцінку земель міста Южноукраїнська», з урахуванням наданих ними письмових пропозицій до цих рішень.
На засіданні «круглого столу» по пропозиціях, які надані суб’єктами підприємницької діяльності вирішено:
- управлінню житлово-комунального господарства та будівництва Южноукраїнської міської ради, яке є розробником проекту рішення від 29.12.2011 №403 «Про затвердження Правил благоустрою», забезпечення чистоти і порядку на території міста Южноукраїнська» спільно з юридичною службою Южноукраїнської міської ради вивчити письмові пропозиції підприємців та розробити проект рішення міської ради, з урахуванням цих пропозицій. Зазначений проект рішення буде розглянуто на черговому засіданні «круглого столу».
- відділу земельних відносин та екології виконавчого комітету Южноукраїнської міської ради вивчити питання щодо організації обговорення грошової оцінки земель міста Южноукраїнська за участю розробника проекту та підприємців та забезпечити вказане обговорення.
Комунальний заклад «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг...
Цього тижня на Південноукраїнській АЕС стартували конкурси професійної майстерності, участь у яких б...
09 серпня 2024 року відбувся виїзд мультидисциплінарної команди комунального закладу «Територі...
Сенс подій – люди. Саме від їхнього комфорту залежить успіх будь-якого івенту. Люди...
Міністерству юстиції України відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18.01.2003 № 61...
Гендерна рівність у трудових відносинах має бути передбачена в колективному договорі Принцип генд...
Відповідно до п.5 розділу ІІІ Закону України «Про порядок вирішення окремих питань адміністрат...
Забіг “Шаную воїнів, біжу за героїв України” входить у перелік заходів з відзначення у 2...
Графік роботи лікарів НКП "ЮУ МЦПМСД" 12.08.2024-16.08.2024 ...
Станом на 09 серпня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гр...