![](http://yu.mk.ua/public/index.php/uploads/files/2024/8/9/news/box3/f7454646ee41102addc1a212dd545886.jpeg)
Шановні мешканці Южноукраїнської міської територіальної громади!
Комунальний заклад «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг...
Res --> 1
З метою поліпшення умов життя та соціального захисту найбільш уразливих верств населення, формування громадської думки щодо необхідності постійної уваги до проблем людей похилого віку, інвалідів, хворих на туберкульоз і СНІД, безпритульних дітей та дітей-сиріт в місті з 2 квітня - 2 травня 2012 року буде проводиться Всеукраїнський місячник Червоного Хреста під гаслом «Милосердя не має віку й статі. Приєднуйся до руху Червоного Хреста!» З 2001 року було започатковано Всеукраїнський місячник Червоного Хреста, під час якого організаціями Товариства Червоного Хреста України проводиться робота по збору та наданню гуманітарної , натуральної та фінансової допомоги найбільш уразливим категоріям населення.
В 2012 році місячник Червоного Хреста України буде приурочений до залучення населення до лав волонтерів та милосердя. Ця акція підтримана урядом.
Планується провести комплекс організаційно - пропагандистських заходів щодо збору одягу, продуктів харчування, гігієнічних засобів, коштів для надання допомоги інвалідам, учасникам та ветеранам Великої Вітчизняної війни, одиноким людям похилого віку та всім, хто потребує допомоги . Міська організація Товариства Червоного Хреста закликає всіх небайдужих жителів Южноукраїнська, а особливо молодь, учнів загальноосвітніх шкіл , студентів машино-будівного ліцею прийняти активну участь у Всеукраїнському місячнику Червоного Хреста.
Не залишайтеся байдужими! Відвідайте міську організацію Товариства Червоного Хреста. Тут завжди готові прийняти від вас будь який вид допомоги. ( щоденно з 9-13 год. , крім вихідних) Якщо кожен із нас зробить хоч незначний внесок у скарбничку добрих справ, милосердя на нашій землі стане більше!
Міська організація Товариства Червоного Хреста звертається до керівників державних та приватних підприємств, акціонерних товариств, банківських та комерційних структур з проханням надати підтримку, перерахувавши кошти на розрахунковий рахунок
№ 26006140000374 Миколаївська філія «ВІЕЙБІ БАНК» МФО 380537 КОД
Адреса міської організації Товариства Червоного Хреста:
Вул. Комсомольська,3 (гуртожиток,6, 1 поверх)
Довідки за телефоном: 0667309996
Комунальний заклад «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг...
Цього тижня на Південноукраїнській АЕС стартували конкурси професійної майстерності, участь у яких б...
09 серпня 2024 року відбувся виїзд мультидисциплінарної команди комунального закладу «Територі...
Сенс подій – люди. Саме від їхнього комфорту залежить успіх будь-якого івенту. Люди...
Міністерству юстиції України відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18.01.2003 № 61...
Гендерна рівність у трудових відносинах має бути передбачена в колективному договорі Принцип генд...
Відповідно до п.5 розділу ІІІ Закону України «Про порядок вирішення окремих питань адміністрат...
Забіг “Шаную воїнів, біжу за героїв України” входить у перелік заходів з відзначення у 2...
Графік роботи лікарів НКП "ЮУ МЦПМСД" 12.08.2024-16.08.2024 ...
Станом на 09 серпня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гр...