![](http://yu.mk.ua/public/index.php/uploads/files/2024/8/9/news/box3/f7454646ee41102addc1a212dd545886.jpeg)
Шановні мешканці Южноукраїнської міської територіальної громади!
Комунальний заклад «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг...
Res --> 1
До уваги гостей та мешканців міста!
У виставковій залі музейного комплексу міста «Козацької слави та військової техніки» проходить персональна виставка творів АЧКАСОВОЇ Марії Владиславівни «GRAPHIC DREAMS». Виставка триватиме до 9 квітня 2012 року.
15 березня у приміщенні музейного комплексу «Козацької слави та військової техніки» відбулось офіційне відкриття персональної виставки творів талановитої южноукраїнської художниці Ачкасової Маріїї «GRAPHIC DREAMS». Автор презентувала гравюри по металу, ілюстрації, акварелі та, вперше, гравюрні металеві матриці.
Своєю творчістю Марія Владиславівна має на меті «культурний розвиток та духовне збагачення населення». Пояснюючи назву та суть виставки, автор говорить так: «GRAPHIC DREAMS» - це «Графічні сни», «Графічні мрії» - графічні картини, що передають красу, вихоплену уважним оком художника з буденності – те, що у снах має надзвичайний вигляд, пропущений крізь призму власного світобачення, кращі моменти життя, що стають мріями, і творчим натхненням…». На думку самої художниці, «перлиною» виставки є гравюрний триптих – «Корифеї українського національного театру», тема котрого «зачіпає цілий культурний пласт українського суспільства».
Отже, запрошуємо усіх поціновувачів та шанувальників мистецтва не пропустити свято краси у нашому місті, адже, говорячи словами Марії Ачкасової, «художник ділиться з глядачем своїми найкращими спогадами, які так дбайливо, так ніжно зберігає на полицях своєї пам’яті, не даючи зачерствіти своїй душі та душі глядача…»
Наша адреса:
м. Южноукраїнськ, 55000
Музейний комплекс «Козацької слави та військової техніки»
Вул. Набережна Енергетиків, 12-а
Тел..: (05136) 2-12-71
Комунальний заклад «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг...
Цього тижня на Південноукраїнській АЕС стартували конкурси професійної майстерності, участь у яких б...
09 серпня 2024 року відбувся виїзд мультидисциплінарної команди комунального закладу «Територі...
Сенс подій – люди. Саме від їхнього комфорту залежить успіх будь-якого івенту. Люди...
Міністерству юстиції України відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18.01.2003 № 61...
Гендерна рівність у трудових відносинах має бути передбачена в колективному договорі Принцип генд...
Відповідно до п.5 розділу ІІІ Закону України «Про порядок вирішення окремих питань адміністрат...
Забіг “Шаную воїнів, біжу за героїв України” входить у перелік заходів з відзначення у 2...
Графік роботи лікарів НКП "ЮУ МЦПМСД" 12.08.2024-16.08.2024 ...
Станом на 09 серпня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гр...