![](http://yu.mk.ua/public/index.php/uploads/files/2024/8/9/news/box3/f7454646ee41102addc1a212dd545886.jpeg)
Шановні мешканці Южноукраїнської міської територіальної громади!
Комунальний заклад «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг...
Res --> 1
13 березня 2012 о 13.00 в залі засідання виконавчого комітету Южноукраїнської міської ради відбулася семінар-нарада Інспекції державного архітектурно-будівельного контролю в Миколаївській області за участю першого заступника начальника Інспекції - Жердєва Миколи Георгійовича та начальника відділу контролю за будівництвом об’єктів по Північному регіону Інспекції - Ковальчука Сергія Миколайовича з представниками керівництва міста та суб’єктами господарської діяльності у сфері, пов’язаної із створенням об’єктів архітектури.
Основні питання наради:
- реалізації вимог містобудівного законодавства;
- роз’яснення норм закону України "Про відповідальність за правопорушення у сфері містобудівної діяльності", з введенням в дію якого поширшав перелік порушень, а відповідальність (розмір штрафів) зросла.
Також, інспекція державного архітектурно-будівельного контролю в Миколаївській області нагадала, що до кінця 2012 року "власники " самозабудов мають можливість пройти процедуру введення їх в експлуатацію в спрощеному порядку. Зокрема, це стосується індивідуальних (садибних) житлових будинків, садових, дачних будинків та господарських присадибних будівель та споруд, збудованих до 31.12.2009 без дозволу на проведення будівельних робіт.
Для цього необхідно до 31.12.2012 надати в інспекцію заяву встановленої форми про прийняття об’єкта в експлуатацію з переліком документів, які визначені в наказі Мінрегіонбуду від 24.06.2011 №91.
Зареєстрована декларація про готовність об’єкта до експлуатації є підставою для оформлення права власності на нього.
Комунальний заклад «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг...
Цього тижня на Південноукраїнській АЕС стартували конкурси професійної майстерності, участь у яких б...
09 серпня 2024 року відбувся виїзд мультидисциплінарної команди комунального закладу «Територі...
Сенс подій – люди. Саме від їхнього комфорту залежить успіх будь-якого івенту. Люди...
Міністерству юстиції України відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18.01.2003 № 61...
Гендерна рівність у трудових відносинах має бути передбачена в колективному договорі Принцип генд...
Відповідно до п.5 розділу ІІІ Закону України «Про порядок вирішення окремих питань адміністрат...
Забіг “Шаную воїнів, біжу за героїв України” входить у перелік заходів з відзначення у 2...
Графік роботи лікарів НКП "ЮУ МЦПМСД" 12.08.2024-16.08.2024 ...
Станом на 09 серпня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гр...