![](https://storage.googleapis.com/yu-mk-ua.appspot.com/2024/8/9/news/box3/f7454646ee41102addc1a212dd545886.jpeg)
Шановні мешканці Южноукраїнської міської територіальної громади!
Комунальний заклад «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг...
Res --> 1
6 жовтня 2011 року відбулася 13 сесія Южноукраїнської міської ради. В роботі сесії взяли учать 33 депутата. До порядку денного включено 45 питань. Рішення прийнято по 40 з них. Дві треті рішень прийнято 31 голосами від загального складу ради.
В рамках проведення Європейського тижня місцевої демократії цього дня виконавчий комітет Южноукраїнської міської ради проводив день відкритих дверей та запросив всіх бажаючих ознайомитися з роботою депутатського корпусу шостого скликання. На 13 засідання міської ради прийшло майже 200 осіб, переважно люди пенсійного віку, тому основною темою для розмови стало вирішення питань з метою покращення рівня життя.
Найбільша кількість питань представників громади стосувалися соціального забезпечення малозахищених верств населення, ціноутворення, пенсійного забезпечення, роботи комунальних підприємств міста, питань тепло-водопостачання, водовідведення, наданню послуг з прибирання прибудинкових територій, тощо. Також мешканці, які взяли учать у роботі сесії, звернули увагу депутатського корпусу щодо звернення від імені виборців Южноукраїнська до центральних органів влади в Україні щодо стану справ формування бюджету міста на 2012 рік.
Присутні на засіданні ради громадяни звернулися до своїх обранців щодо перегляду тарифів на житлово-комунальні послуги в нашому місті. Питання було негайно включено до порядку денного сесії, та за результатами його розгляду прийнято рішення доручити виконавчому комітету міської ради переглянути нині діючи тарифи в найближчий термін.
Також під час сесії внесено зміни до бюджету міста Южноукраїнська на 2011 рік, затверджено Регламент Южноукраїнської міської ради 6 скликання у новій редакції, затверджено програму реформування медичного обслуговування населення міста Южноукраїнська, внесено доповнення до програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства міста Южноукраїнська на 2010-2014 роки, внесено зміни до комплексної програми профілактики злочинності та вдосконалення системи захисту конституційних прав і свобод громадян в місті Южноукраїнську на 2011-2015 роки, розглянуті та прийняті рішення в галузі регулювання земельних відносин, тощо.
Висловлюємо подяку Ігорю Дудчаку за предоставлені фотоматеріали
Комунальний заклад «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг...
Цього тижня на Південноукраїнській АЕС стартували конкурси професійної майстерності, участь у яких б...
09 серпня 2024 року відбувся виїзд мультидисциплінарної команди комунального закладу «Територі...
Сенс подій – люди. Саме від їхнього комфорту залежить успіх будь-якого івенту. Люди...
Міністерству юстиції України відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18.01.2003 № 61...
Гендерна рівність у трудових відносинах має бути передбачена в колективному договорі Принцип генд...
Відповідно до п.5 розділу ІІІ Закону України «Про порядок вирішення окремих питань адміністрат...
Забіг “Шаную воїнів, біжу за героїв України” входить у перелік заходів з відзначення у 2...
Графік роботи лікарів НКП "ЮУ МЦПМСД" 12.08.2024-16.08.2024 ...
Станом на 09 серпня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гр...