![](https://storage.googleapis.com/yu-mk-ua.appspot.com/2024/8/9/news/box3/f7454646ee41102addc1a212dd545886.jpeg)
Шановні мешканці Южноукраїнської міської територіальної громади!
Комунальний заклад «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг...
Res --> 1
4 жовтня 2011 року у дошкільному навчальному закладі № 8 «Казка» було проведено засідання авторської школи на тему: «Розвиваємо соціальність дитини за Базовою програмою «Я у Світі», яка працює вже четвертий рік.
У засіданні прийняли участь методист методичного кабінету управління освіти Малахова Т.М., вихователі-методисти дошкільного навчального закладу № 8 «Казка» Омельченко Т.М., Петросян М.Р., соціальний педагог Мороз Г.П. і вихователі дошкільних навчальних закладів міста.
Вихователь-методист Омельченко Т.М. надала інформацію про те, що дитячий садок – це інститут соціалізації, який відповідає не тільки за здоров'я та підготовку дитини до школи, але має й інші функції, зокрема одна з основних — соціалізація дитини.
Соціальний педагог Мороз Г.П. розповіла про вікові зміни у взаєминах з однолітками та їх урахування у виховному процесі, а також про популярних та непопулярних дітей.
Керівник авторської школи вихователь Дряміна Л.В. провела цікавий захід: «Моделювання педагогічної ситуації (розбір методичних завдань)». Метою цього заходу було виконання практичних завдань щодо створення сприятливих умов для становлення соціальної компетентності дитини; розвиток в неї соціальних емоцій та мотивів; формування комунікативних вмінь; навчання розумінню інших та рахуванню з чужою точкою зору, бути справедливими, уникати конфліктів, агресивних проявів поведінки, виховуючи потребу в спілкуванні з однолітками. Вихователі із задоволенням виконували різні завдання, проявляючи свою активність, творчість, креативність, повагу один до одного. Засідання авторської школи як завжди пройшло цікаво і педагоги поповнили свої знання щодо соціалізації дитини в дошкільному закладі.
Методист методичного кабінету управління освіти Малахова Т.М. високо оцінила роботу керівника авторської школи, вихователів-методистів, соціального педагога та вихователів дошкільних навчальних закладів міста.
Комунальний заклад «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг...
Цього тижня на Південноукраїнській АЕС стартували конкурси професійної майстерності, участь у яких б...
09 серпня 2024 року відбувся виїзд мультидисциплінарної команди комунального закладу «Територі...
Сенс подій – люди. Саме від їхнього комфорту залежить успіх будь-якого івенту. Люди...
Міністерству юстиції України відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18.01.2003 № 61...
Гендерна рівність у трудових відносинах має бути передбачена в колективному договорі Принцип генд...
Відповідно до п.5 розділу ІІІ Закону України «Про порядок вирішення окремих питань адміністрат...
Забіг “Шаную воїнів, біжу за героїв України” входить у перелік заходів з відзначення у 2...
Графік роботи лікарів НКП "ЮУ МЦПМСД" 12.08.2024-16.08.2024 ...
Станом на 09 серпня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гр...