![](https://storage.googleapis.com/yu-mk-ua.appspot.com/2024/8/9/news/box3/f7454646ee41102addc1a212dd545886.jpeg)
Шановні мешканці Южноукраїнської міської територіальної громади!
Комунальний заклад «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг...
Res --> 1
Книжкова виставка
14 жовтня в Україні відзначають День Українського козацтва.
Це дуже важливе свято для нашого народу, адже козацтво відіграло вирішальну роль у становленні нашої держави. Його історичне значення важко переоцінити. Народ будь-якої країни береже спогади про власне минуле, пишається своєю історією. Перекази про звитяжні вчинки предків передаються з покоління в покоління. Козак – значить „вільний чоловік”. Козаки об’єднувалися в курені ( загони ), кожен курінь обирав собі отамана ( ватажка ). Козацьке побутове життя було дуже простим, жінки серед них не жили, чоловіки повністю обслуговували себе самі: готували їжу, лагодили одяг тощо. Козаки суворо дотримувалися дисципліни, успішно розвивали власну військову вправність, створили свій флот, що складався з легких і швидких човнів – „чайок”. До основних завдань козаків уходила боротьба з Туреччиною та кримськими татарами. Козаки дуже успішно справлялися зі своїми історично важливими завданнями, захищаючи не тільки Україну, але й, власне, Європу від войовничої Туреччини, рятували з полону християн, проданих у рабство.
Козацькі табори для захисту від нападників обносили січеними колодами. Розташувалися ці табори на острові Мала Хортиця, за Дніпровськими порогами. Так і виникла назва „Запорозька Січ”.
9 жовтня – День художника
Історія цього свята налічує близько 20 років. Враховуючи роль художників України в розвитку українського образотворчого мистецтва, відродженні національних традицій у мистецтві та на підтримку ініціативи Союзу художників України встановлено в Україні професійне свято – День художника., який відзначаємо щорічно в другу неділю жовтня. Цього дня відкриваються виставки, лунають офіційні й неофіційні привітання на честь митців, проводяться різноманітні заходи з нагоди свята.
Україна завжди славилася своїми художніми талантами. Сьогодні митці продовжують і примножують цей особливий дар: з білого полотна, зі шматка глини, чи дерева творять високе мистецтво. Справжньому таланту вдається зупинити мить, щоб незабаром перетворити її на вічність.
Комунальний заклад «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг...
Цього тижня на Південноукраїнській АЕС стартували конкурси професійної майстерності, участь у яких б...
09 серпня 2024 року відбувся виїзд мультидисциплінарної команди комунального закладу «Територі...
Сенс подій – люди. Саме від їхнього комфорту залежить успіх будь-якого івенту. Люди...
Міністерству юстиції України відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18.01.2003 № 61...
Гендерна рівність у трудових відносинах має бути передбачена в колективному договорі Принцип генд...
Відповідно до п.5 розділу ІІІ Закону України «Про порядок вирішення окремих питань адміністрат...
Забіг “Шаную воїнів, біжу за героїв України” входить у перелік заходів з відзначення у 2...
Графік роботи лікарів НКП "ЮУ МЦПМСД" 12.08.2024-16.08.2024 ...
Станом на 09 серпня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гр...