![](https://storage.googleapis.com/yu-mk-ua.appspot.com/2024/8/9/news/box3/f7454646ee41102addc1a212dd545886.jpeg)
Шановні мешканці Южноукраїнської міської територіальної громади!
Комунальний заклад «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг...
Res --> 1
Нагрудним знаком «Василь Сухомлинський » Міністерства освіти і науки , молоді та спорту України у 2011 році нагороджена:
Заставіна Євгенія Іванівна, керівник гуртка «Берегиня» Южноукраїнської загальноосвітньої школи №2. Оптимістична, відповідальна, доброзичлива, любить красу педагогічної праці, і діти щиро вдячні їй за відкрите і чуйне серце. Євгенія Іванівна не байдужа до відродження незалежної України, до витоків національної культури, до історичних надбань предків, до використання кращих традицій у практиці сьогодення . Вона була ініціатором створення етнографічного музею в школі, який став центром духовного відродження національної культури, побуту і традицій українського народу.
Кращими педагогічними працівниками Миколаївської області у 2011 році визнано:
Номінація дошкільне виховання:
Сухар Ірина Вікторівна, вихователь Центру розвитку дитини «Гармонія» - Ірина Вікторівна використовує нетрадиційні методи та прийоми навчання, враховує індивідуальний потенціал та рівень пізнавальної активності дітей, спонукає їх мислити, висловлювати свої думки, намагається наблизити зміст діяльності до інтересів дітей. У своїй діяльності використовує ідеї В. Сухомлинського.
Номінація загальна середня освіта
Калина Зоя Іллівна, учитель початкових класів Южноукраїнської загальноосвітньої школи №1 ім. Захисників Вітчизни . У Зої Іллівни немає нездібних чи лінивих дітей , бо у кожного є задатки до певного виду діяльності. На її думку «Уміє вчити той, хто вчить цікаво»
Макєєва Валентина Іванівна, учитель фізики Южноукраїнської загальноосвітньої школи №3. Діяльність учителя пов’язана з впровадженням у практику роботи сучасних педагогічних технологій, розвитком інтелектуального потенціалу держави. Для її уроків характерні логічність і послідовність, забезпечення свідомого застосування матеріалу на практиці, науковість та доступність викладу базових фізичних знань.
Номінація позашкільна освіта:
Овчаренко Ольга Василівна, керівник секції Малої академії наук «Історія України», «Право» при Станції юних техніків. Керівник секції уміло здійснює управління навчально-виховним процесом, спрямовує свою діяльність на створення умов для творчого самовдосконалення учнів, стимулює розвиток експериментально- дослідницьких рис, допомагає учням шукати, знаходити, вивчати, узагальнювати. Її учні неодноразові переможці обласного конкурсу-захисту МАН, Всеукраїнської учнівської науково- практичної конференції «Універсіада», яку проводити Київський міжнародний університет.
Шановні колеги! Управління освіти вітають Вас з визначною подією. Творчих Вам пошуків, нових звершень на нелегкій педагогічній ниві.
Комунальний заклад «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг...
Цього тижня на Південноукраїнській АЕС стартували конкурси професійної майстерності, участь у яких б...
09 серпня 2024 року відбувся виїзд мультидисциплінарної команди комунального закладу «Територі...
Сенс подій – люди. Саме від їхнього комфорту залежить успіх будь-якого івенту. Люди...
Міністерству юстиції України відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18.01.2003 № 61...
Гендерна рівність у трудових відносинах має бути передбачена в колективному договорі Принцип генд...
Відповідно до п.5 розділу ІІІ Закону України «Про порядок вирішення окремих питань адміністрат...
Забіг “Шаную воїнів, біжу за героїв України” входить у перелік заходів з відзначення у 2...
Графік роботи лікарів НКП "ЮУ МЦПМСД" 12.08.2024-16.08.2024 ...
Станом на 09 серпня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гр...