![](https://storage.googleapis.com/yu-mk-ua.appspot.com/2024/8/9/news/box3/f7454646ee41102addc1a212dd545886.jpeg)
Шановні мешканці Южноукраїнської міської територіальної громади!
Комунальний заклад «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг...
Res --> 1
У вересні відокремленим підрозділом „Южно-Українська АЕС” вироблено 1 мільярд 554 мільйони 580 тисяч кіловат-годин електроенергії, у т.ч. на:
•АЕС – 1 мільярд 541 мільйон 346 тисяч кіловат-годин;
•Ташлицькій ГАЕС – 11 мільйонів 633 тисячі кіловат-годин;
•Олександрівській ГЕС – 1 мільйон 601 тисячу кіловат-годин.
Для отримання такої кількості електроенергії на тепловій електростанції потрібно було б спалити 577 тисяч тонн донецького вугілля, або 439 мільйонів 338 тисяч кубометрів природного газу.
Коефіцієнт використання встановленої потужності (КВВП) за місяць склав 71,36%, з початку року – 58,79%. План за місяць з виробництва електроенергії виконано на 104,3%, з початку року – 102,8%. З початку року у відокремленому підрозділі „Южно-Українська АЕС” було вироблено 11 мільярдів 711 мільйонів 971 тисячу, а з початку експлуатації (грудень 1982) 449 мільярдів 313 мільйонів 493 тисячі кіловат – годин електроенергії.
Обладнання першого, другого та третього енергоблоків ЮУ АЕС працювало без зауважень у заданому режимі. 4 вересня 2011 року другий енергоблок було підключено до енергомережи країни після проведення планово-попереждувального ремонту.
На Олександрівській ГЕС в роботі знаходилися перший та другий гідроагрегати у залежності від розходу води в річці Південний Буг. З початку року на ОГЕС було вироблено 33 мільйони 253 тисячі, а з початку експлуатації (квітень 1999р.) 338 мільйонів 360 тисяч кіловат – годин електроенергії.
З 2 вересня на другому гидроагрегаті Ташлицької ГАЕС проводився плановий, а з 17 по 20 вересня на першому гідроагрегаті – позаплановий ремонти. З початку року на ТГАЕС було вироблено 125 мільйонів 148 тисяч, а з початку експлуатації (жовтень 2006р.) 877 мільйонів 848 тисяч кіловат-годин електроенергії.
Радіаційний фон на промисловому майданчику Южно-Української АЕС за вказаний період знаходився на рівні природних фонових значень, що були заміряні до пуску атомної станції, та на 3 жовтня складає 9,5 мкР/год. Викиди радіоактивних речовин у навколишнє середовище не перевищували встановлених допустимих значень.
Оперативну інформацію про роботу Южно-Української АЕС цілодобово можна отримати за телефоном-автовідповідачем №(05136) 2-29-93.
Комунальний заклад «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг...
Цього тижня на Південноукраїнській АЕС стартували конкурси професійної майстерності, участь у яких б...
09 серпня 2024 року відбувся виїзд мультидисциплінарної команди комунального закладу «Територі...
Сенс подій – люди. Саме від їхнього комфорту залежить успіх будь-якого івенту. Люди...
Міністерству юстиції України відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18.01.2003 № 61...
Гендерна рівність у трудових відносинах має бути передбачена в колективному договорі Принцип генд...
Відповідно до п.5 розділу ІІІ Закону України «Про порядок вирішення окремих питань адміністрат...
Забіг “Шаную воїнів, біжу за героїв України” входить у перелік заходів з відзначення у 2...
Графік роботи лікарів НКП "ЮУ МЦПМСД" 12.08.2024-16.08.2024 ...
Станом на 09 серпня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гр...