![](https://storage.googleapis.com/yu-mk-ua.appspot.com/2024/8/9/news/box3/f7454646ee41102addc1a212dd545886.jpeg)
Шановні мешканці Южноукраїнської міської територіальної громади!
Комунальний заклад «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг...
Res --> 1
Хотілося б звернутися до всіх, хто не байдужий до тих, хто потребує людської уваги. Принципи моральності та чуйності - це не лише обов'язок, а й потреба сумлінної людської душі. Адже справжня благодійність не потребує винагороди, вона закладається в самому вчинкові та в добрій волі того, хто дає і співпереживає.
Дехто з нас може дозволити собі гарне життя, з веселим сміхом дітей у домі, повним холодильником, автомобілем, люблячим чоловіком чи дружиною. Та так не в усіх. Подивіться навколо, погляньте на своїх сусідів. Чи в усіх так? Чи не плачуть їхні діти, бо немає чого їсти, чи є їм що вдягнути… Не думайте, що така біда сягає тільки людей, які ведуть неправильний образ життя. Це не так. Можливо, за інших обставин, вони були б інженерами, вчителями, можливо працювали б з вами. Але доля розпорядилася по-іншому. Через життєві труднощі вони не можуть дозволити собі те, що можете Ви. Допоможіть нужденним, не залишайтесь байдужими, можливо ваша допомога змінить чиєсь життя.
Давайте будемо дбати про тих, хто поруч з нами, не лише під час свят, але й щодня, нехай це стане нашою звичкою: допомагати, не бути байдужими, відгукатись на чуже горе. Нехай добрі традиції добрих вчинків повертаються в нашу культуру, в наші серця.
Управління праці та соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради об’являє акцію «Допоможи ближньому», в якій кожен учасник має можливість зробити добру справу, а саме, надати конкретну допомогу у вигляді одягу, продуктів харчування, предметів користування, доброї справи.
Тому звертаємося до всіх, кому небайдужі людський біль та горе, із закликом: допомогти тим, хто дуже бідує! Навіть найменша пожертва зможе принести комусь користь. Зробити свій внесок у цю справу зможе кожен. Просимо повідомити управління про вчинки (фото, листівка з викладенням Вашого вчинку). Добра справа не залишиться без уваги та буде розміщена в засобах масової інформації до відома мешканців міста.
Довідки за телефоном: 5-44-54
ДАВАЙТЕ РОБИТИ ДОБРО РАЗОМ !!!
Комунальний заклад «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг...
Цього тижня на Південноукраїнській АЕС стартували конкурси професійної майстерності, участь у яких б...
09 серпня 2024 року відбувся виїзд мультидисциплінарної команди комунального закладу «Територі...
Сенс подій – люди. Саме від їхнього комфорту залежить успіх будь-якого івенту. Люди...
Міністерству юстиції України відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18.01.2003 № 61...
Гендерна рівність у трудових відносинах має бути передбачена в колективному договорі Принцип генд...
Відповідно до п.5 розділу ІІІ Закону України «Про порядок вирішення окремих питань адміністрат...
Забіг “Шаную воїнів, біжу за героїв України” входить у перелік заходів з відзначення у 2...
Графік роботи лікарів НКП "ЮУ МЦПМСД" 12.08.2024-16.08.2024 ...
Станом на 09 серпня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гр...