![](https://storage.googleapis.com/yu-mk-ua.appspot.com/2024/8/9/news/box3/f7454646ee41102addc1a212dd545886.jpeg)
Шановні мешканці Южноукраїнської міської територіальної громади!
Комунальний заклад «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг...
Res --> 1
У середу, 10 серпня, відбулось чергове засідання виконавчого комітету Южноукраїнської міської ради. Вів його Южноукраїнській міський голова Андрій Стулін. На засіданні було розглянуто 51 питання ( 49 – основних і 2 – було внесено в порядок денний додатково).
По чотирьох питаннях рішення не були прийняті. Зокрема не було затверджено план заходів з енергозбереження в комунальному підприємстві «Теплопостачання та водоканалізаційне господарство» на 2011-2015 роки. Члени виконкому дійшли висновку, що він потребує доопрацювання.
Інші питання, рішення по яких не були прийняти, стосувались оформленням
права власності.
На засіданні виконкому розглянули низку питань, пов’язаних із житлово-комунальним господарством міста. Було визначено норми вивезення твердих побутових відходів від об’єктів невиробничої сфери, затверджено стандарти адміністративних послуг, що надаються управлінням житлово-комунального господарства та будівництва, затверджено Положення про участь підприємців, організацій та установ в утриманні будинків, споруд та прибудинкових територій, що належать до комунальної власності і Методику розрахунку цієї участі, встановлено тарифи для населення на платні послуги по ремонту та встановленню дверцят на поштових скриньках та інш.
На засіданні виконкому було прийняте рішення про заснування Грамоти виконавчого комітету Южноукраїнської міської ради та пам’ятної медалі з нагоди 20-ї річниці незалежності України, а також – про нагородження Почесними грамотами виконавчого комітету кращих працівників будівельної галузі міста з нагоди професійного свята.
Рішенням виконкому затверджено акт прийому-передачі у комунальну власність міста гуртожитку №10 від ВП ЮУАЕС.
Члени виконкому заслухали також запрошеного на засідання виконуючого обов’язки начальника Южноукраїнського міськвідділу УМВС України в Миколаївській області Олега Сапельнікова. Він доповів про криміногенну ситуацію в місті, боротьбу правоохоронних органів із незаконним бізнесом по заготовці металобрухту, гральним бізнесом, стихійною торгівлею та інш.
Виконуючий обов’язки начальника ЮУ МВ УМВС України в Миколаївській області Олег Сапельніков
Комунальний заклад «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг...
Цього тижня на Південноукраїнській АЕС стартували конкурси професійної майстерності, участь у яких б...
09 серпня 2024 року відбувся виїзд мультидисциплінарної команди комунального закладу «Територі...
Сенс подій – люди. Саме від їхнього комфорту залежить успіх будь-якого івенту. Люди...
Міністерству юстиції України відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18.01.2003 № 61...
Гендерна рівність у трудових відносинах має бути передбачена в колективному договорі Принцип генд...
Відповідно до п.5 розділу ІІІ Закону України «Про порядок вирішення окремих питань адміністрат...
Забіг “Шаную воїнів, біжу за героїв України” входить у перелік заходів з відзначення у 2...
Графік роботи лікарів НКП "ЮУ МЦПМСД" 12.08.2024-16.08.2024 ...
Станом на 09 серпня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гр...