Проведення вибіркового обстеження доходів і умов життя
Органи державної статистики вперше розпочинають проведення обстеження доходів і умов життя (EU-SILC)...
Res --> 1
У місті Южному Одеської області в рамках програми розвитку місцевого самоврядування пройшла зустріч представників Асоціації міст України. Южноукраїнськ є членом цієї організації. Тому серед інших учасників побував на зустрічі і Южноукраїнський міський голова Андрій Стулін.
Мери міст-членів Асоціації під час зустрічі обговорювали теми вдосконалення роботи комунальних служб, розвитку спорту і організації спортивно-масових заходів. Вони ділилися із колегами власним накопиченим досвідом, а також дивились на те, як організовують спортивні заходи безпосередньо господарі міста Южного. Крім того, було проведено відбіркову гру першості по футболу серед команд мерів міст-членів Асоціації, де в двобої зійшлися команди Одеської та Миколаївської областей.
Місто Южне дещо схоже із Южноукраїнськом. У першу чергу тому, що там, як і у нас, існує обмежена кількість головних бюджетоутворюючих підприємств. В Южноукраїнську це – атомна електростанція, в Южному – морський торговельний порт та Одеський припортовий завод. Але при цій схожості, умови для розвитку спорту у наших сусідів набагато кращі. Отже повчитись нам є чому.
У сфері фізичної культури та спорту створені та успішно працюють 21 спортивних клуби: фізкультурно-спортивний клуб “Хімік”, ФСК Портовик”, СК “Южний”, СК “Кемпо”, СК “Перша хвиля”, СК “Пілігрим”, більярдний клуб “Три слона”, тенісний клуб “Лик”, СК поштово-спортивного голубоводства та інші.
Гордість южненців – сучасний спортивний комплекс «Олімп». Тут створені прекрасні умови для занять та проведення змагань з гандболу, волейболу, спортивної боротьби і багатьох інших видів спорту. Це одна з кращих спортивних споруд України, де проводяться турніри навіть міжнародного рівня.
На базі спортивного комплексу «Олімп», до речі, пройшла і відбіркова гра першості по футболу серед команд мерів міст-членів Асоціації. Южненське футбольне поле принесло першу удачу цьогорічного сезону команді Миколаївської області. Мери Миколаївщини вибороли перемогу у одеситів, обігравши їх із рахунком 5:0, і пройшли у наступне коло турніру. Якщо фортуна посміхатиметься нашим і надалі, то в них є шанси дійти до фіналу.
Господарі міста поділились із гостями своїми досягненнями у розвитку інфраструктури міста і показали наочно, як використовуються ними сучасні технології у його обладнанні. Велику увагу у учасників зустрічі викликав досвід, який має Южне, у застосуванні енергозберігаючих технологій. Це - використання сонячної енергії для освітлення вулиць (у вечірній час тут працюють ліхтарі, обладнанні спеціальними акумулюючими установками), спеціальних систем поливу клумб і зелених насаджень (все працює автоматично), оздоблення фасадів житлових будинків (стіни будівель утеплюють і при цьому придають їм неповторний сучасний дизайн) і багато іншого.
- Дещо із того, що вже напрацьовано нашими сусідами з Южного, реально може бути застосовано і в нашому місті, - вважає Южноукраїнській міський голова Андрій Стулін. – У них запроваджені дуже цікаві сучасні проекти. Для того, щоб втілити їх у нас, звичайно, потрібні певні фінансові вкладення, але це окупиться в майбутньому.
Серед «цікавинок», побачених в Южному є також обладнання відкритих спортивних майданчиків. На погляд А.М.Стуліна це також може бути застосовано в Южноукраїнську. Спеціальне покриття площі такого майданчика дозволяє проводити спортивні змагання на відкритому повітрі в будь яку пору року. Для міста, із переважною кількістю молодого населення, це, безумовно, стане у пригоді.

Ці ліхтарі вдень накопичують енергію сонячних променів, а вночі освітлюють вулиці Южного.

Спорткомплекс "Олімп" міста Южного


Велика кількість будинків Южного вже змінили свій первісний однотиповий вигляд на більш сучасний і ексклюзивний.

Йде відбіркова гра турніру мерів міст Асоціації міст України. Наші перемагають!

Після зустрічі: миколаївці та їх суперники з Одеської області

Органи державної статистики вперше розпочинають проведення обстеження доходів і умов життя (EU-SILC)...
14 березня 2026 року набувають чинності зміни до Закону України «Про організацію трудових відн...
10 березня 2026 року до управління соціального захисту населення Південноукраїнської міської ради за...
Запрошуємо мешканців громади взяти участь в опитуванні та висловити свої пропозиції щодо подальшого...
Зупинись... Вічна пам’ять кожному, хто загинув за Україну, за її свободу, незалежність і пр...
11 березня відбулося засідання виконавчого комітету Південноукраїнської міської ради під головування...
Сьогодні минають треті роковини загибелі Захисника України, воїна нашої громади, солдата гранатометн...
12 березня фахівцями із соціальної роботи Південноукраїнського міського центру соціальних служб Мари...
Міністерство у справах ветеранів України висловлює свою повагу та інформує про важливу ініціативу, с...
У гарний, сонячний березневий день відпочивальники відділення оздоровчо-реабілітаційних послуг КЗ &l...