![](https://storage.googleapis.com/yu-mk-ua.appspot.com/2024/8/9/news/box3/f7454646ee41102addc1a212dd545886.jpeg)
Шановні мешканці Южноукраїнської міської територіальної громади!
Комунальний заклад «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг...
Res --> 1
Недільний ранок 22 червня 1941 року трагічною сторінкою увійшов у життя мільйонів українців. У цей день розпочалася найжахливіша війна в історії нашого народу — Велика Вітчизняна, яка забрала життя кожного п'ятого нашого співвітчизника. День початку війни став в Україні історичним днем глибокої скорботи. Мітинг-реквієм, присвячений цій пам’ятній даті, відбувся в Южноукраїнську в цю середу біля меморіалу Слави.
У мітингу прийняли участь представники органів місцевої влади, Южноукраїнської атомної електростанції, інших підприємств та організацій міста, громадських організацій, ветерани Великої Вітчизняної війни, громадськість міста. Вони вшанували хвилиною мовчання пам’ять тих, хто ціною свого життя боронив нашу Вітчизну у грізні сорокові минулого сторіччя, і поклали квіти до підніжжя стели меморіалу Слави.
Виступаючі на мітингу згадували про те, яких людських втрат коштувала нашому народові Перемога, здобута у смертельному двобої з фашизмом. Українська нація за роки другої світової війни втратила 8 мільйонів своїх громадян - 5,5 мільйона цивільних і 2,5 мільйона військових.
- Сьогодні навіть важко уявити масштаб випробувань, болю і горя, що випали на долю минулих поколінь. Ось чому в День скорботи і вшанування пам'яті жертв війни 1941-1945 років ми згадуємо усіх тих, хто впав на полі брані, кого замучили у концентраційних таборах, хто жертвував найдорожчим задля того, аби наша Вітчизна була вільною від будь-якого завойовника, - наголосила у своїй промові перед зібранням секретар Южноукраїнської міської ради Галина Поліканіна.
Перед учасниками мітингу виступили учасники та очевидці подій Великої Вітчизняної війни ветерани Є.Л.Пустовойт, І.М.Пинтій, М.І. Алтин-Пара. Вони закликали своїх земляків ніколи не забувати про святий обов’язок нащадків воїнів-визволителів оберігати спокій і злагоду у суспільстві задля майбутнього українського народу, задля світлої пам'яті тих, хто ціною свого життя йшов до великої Перемоги.
Комунальний заклад «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг...
Цього тижня на Південноукраїнській АЕС стартували конкурси професійної майстерності, участь у яких б...
09 серпня 2024 року відбувся виїзд мультидисциплінарної команди комунального закладу «Територі...
Сенс подій – люди. Саме від їхнього комфорту залежить успіх будь-якого івенту. Люди...
Міністерству юстиції України відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18.01.2003 № 61...
Гендерна рівність у трудових відносинах має бути передбачена в колективному договорі Принцип генд...
Відповідно до п.5 розділу ІІІ Закону України «Про порядок вирішення окремих питань адміністрат...
Забіг “Шаную воїнів, біжу за героїв України” входить у перелік заходів з відзначення у 2...
Графік роботи лікарів НКП "ЮУ МЦПМСД" 12.08.2024-16.08.2024 ...
Станом на 09 серпня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гр...