![](https://storage.googleapis.com/yu-mk-ua.appspot.com/2024/8/9/news/box3/f7454646ee41102addc1a212dd545886.jpeg)
Шановні мешканці Южноукраїнської міської територіальної громади!
Комунальний заклад «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг...
Res --> 1
Команда організації молоді ВП ЮУАЭС стала переможницею 9-ї щорічної спартакіади Атомпрофспілки, яка відбулася у Южноукраїнську 17-18 червня. Змагання проходили за п'ятьма видами спорту. У чотирьох з них - баскетболі, бадмінтоні, перетягуванні канату та плаванні - молоді фізкультурники енергокомплексу на Південному Бузі були першими, і лише в настільному тенісі показали третій результат. Усього в змаганнях взяли участь 75 спортсменів-атомників віком до 35 років - 8 команд, що представляли ЗАЕС, ХАЕС, ЧАЕС, ЮУАЕС, дирекцію НАЕК "Енергоатом", відокремлені підрозділи компанії "Атоменергомаш" і "Атомремонтсервіс", а також Східний гірничо-збагачувальний комбінат.
Відмінною рисою 9-ї молодіжної спартакіади стало те, що вперше у програму змагань було включено турнір з бадмінтону. За звання кращих боролися дівчата. І у цьому виді спорту команда ВП ЮУАЕС отримала перемогу. Жодною грою не поступилися суперникам і баскетболісти енергокомплексу, а плавці команди, хоч і були другими в особистому змаганні, змогли відігратися в естафеті, що й принесло їм перемогу в командному заліку.
Слід сказати, що молоді южно-українські атомники не вперше завойовують звання найсильніших. Минулого року команда ВП ЮУАЕС також показала кращий підсумковий результат у молодіжній спартакіаді, яка проходила в місті-супутнику ЗАЕС Енергодарі. Що стосується Южноукраїнська, де 9 років тому і було дано старт молодому "атомному" спорту, то він вчетверте приймає щорічні змагання молодіжних команд Атомпрофспілки. Для цього в місті існує відмінна база - спортивний комплекс ВП ЮУ АЕС "Олімп".
Комунальний заклад «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг...
Цього тижня на Південноукраїнській АЕС стартували конкурси професійної майстерності, участь у яких б...
09 серпня 2024 року відбувся виїзд мультидисциплінарної команди комунального закладу «Територі...
Сенс подій – люди. Саме від їхнього комфорту залежить успіх будь-якого івенту. Люди...
Міністерству юстиції України відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18.01.2003 № 61...
Гендерна рівність у трудових відносинах має бути передбачена в колективному договорі Принцип генд...
Відповідно до п.5 розділу ІІІ Закону України «Про порядок вирішення окремих питань адміністрат...
Забіг “Шаную воїнів, біжу за героїв України” входить у перелік заходів з відзначення у 2...
Графік роботи лікарів НКП "ЮУ МЦПМСД" 12.08.2024-16.08.2024 ...
Станом на 09 серпня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гр...