![](https://storage.googleapis.com/yu-mk-ua.appspot.com/2024/8/9/news/box3/f7454646ee41102addc1a212dd545886.jpeg)
Шановні мешканці Южноукраїнської міської територіальної громади!
Комунальний заклад «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг...
Res --> 1
Турбота про підростаюче покоління – одна з головних складових соціальної політики колективу ВП «Южно-Українська АЕС». 1 червня, у День захисту дітей, його представники відвідали центр соціально-психологічної реабілітації дітей «Соціальний готель». Тут живуть та виховуються близько 50 дітей-сиріт, позбавлених батьківської опіки та таких, що потрапили в скрутні життєві обставини зі всієї Миколаївщини.
За місяць до дитячого свята до депутата обласної ради генерального директора Южно-Української АЕС Віссаріона Кіма звернулося керівництво міської служби у справах дітей з проханням про допомогу у виконанні ремонту приміщень спального корпусу центру. Дитячий «Соціальний готель» фінансується з двох джерел – міського та обласного бюджетів, проте коштів не вистачає. Атомники відгукнулися на проблеми дитячого закладу. Під час відвідин Віссаріоном Кімом центру соціально-психологічної реабілітації дітей з’ясувалася й інша нагальна потреба закладу – конче необхідний ремонт аварійних водоканалізаційних мереж у підвальному приміщенні. За сприяння обласного депутата його було розпочато вже за декілька днів після звернення. Сьогодні ремонтні роботи добігають кінця.
Допомогла Южно-Українська АЕС «Соціальному готелю» і з ремонтом у спальному корпусі, виділивши для цього 10 тис. грн. У День захисту дітей серед інших подарунків, що отримали його вихованці від різних установ та організацій, був і «атомний» - 10 путівок на дитячий відпочинок.
Центр соціально-психологічної реабілітації дітей «Соціальний готель» – не єдиний дитячий заклад, над яким шефствують працівники енергетичного комплексу на Південному Бузі. Вже близько 2 десятиліть опікають вони Рацинську спеціальну загальноосвітню школу-інтернат, що в сусідньому Вознесенському районі. На рахунку атомників немало добрих справ. Цього року вони надали технічну допомогу у підготовці та відкритті оздоровчого табору, що діє на базі школи. У рамках благодійної допомоги виділено 250 тис. грн. на реконструкцію опалювальної системи їдальні та спального корпусу інтернату.
Помощник
генерального директора ОП ЮУ АЭС, помощник депутата облсовета Вера
Сивобородько и председатель профкома ОП ЮУ АЭС Владимир Лещетный поздравляют воспитанников центра с Днем
защиты детей.
Воспитанники центра и гости – фото на память.
Комунальний заклад «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг...
Цього тижня на Південноукраїнській АЕС стартували конкурси професійної майстерності, участь у яких б...
09 серпня 2024 року відбувся виїзд мультидисциплінарної команди комунального закладу «Територі...
Сенс подій – люди. Саме від їхнього комфорту залежить успіх будь-якого івенту. Люди...
Міністерству юстиції України відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18.01.2003 № 61...
Гендерна рівність у трудових відносинах має бути передбачена в колективному договорі Принцип генд...
Відповідно до п.5 розділу ІІІ Закону України «Про порядок вирішення окремих питань адміністрат...
Забіг “Шаную воїнів, біжу за героїв України” входить у перелік заходів з відзначення у 2...
Графік роботи лікарів НКП "ЮУ МЦПМСД" 12.08.2024-16.08.2024 ...
Станом на 09 серпня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гр...