![](https://storage.googleapis.com/yu-mk-ua.appspot.com/2024/8/9/news/box3/f7454646ee41102addc1a212dd545886.jpeg)
Шановні мешканці Южноукраїнської міської територіальної громади!
Комунальний заклад «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг...
Res --> 1
Роботи южноукраїнців Кирила Лі "Енергія - це життя" та Катерини Близнюк "Процвітання майбутнього" названі в числі призерів завершального етапу дитячо-юнацького конкурсу "АЕС - ДОБРОБУТ - БАТЬКІВЩИНА" серед молоді міст-супутників АЕС України в творчому жанрі "малюнок". У віковій групі від 14 до 17 років Кирило посів друге місце, а Катя отримала заохочувальний приз. Нагородами юним художникам стали відповідно цифровий фотоапарат і mp3-плеєр.
Підбиття підсумків конкурсу відбулося 12 травня в Києві. Для участі в церемонії були запрошені усі фіналісти - автори кращих робіт, відібраних у містах атомників під час першого етапу. Цього року вони не лише одержали можливість побувати в Києві, де змогли знайти нових друзів і нові ідеї для творчості, а й отримали в подарунок пам'ятні сувеніри з символікою НАЕК «Енергоатом» та книги про столицю України. Кращих з кращих визначало спеціальне журі у складі фахівців у царинах атомної енергетики, освіти та культури, а також представники громадських організацій міст-супутників АЕС.
Організатор щорічного творчого конкурсу - Національна атомна енергетична компанія "Енергоатом". Цього року творче змагання присвячувалося 20-річчю незалежності України та 15-й річниці утворення компанії. Беручи в ньому участь, кожен учасник за допомогою образотворчого мистецтва прагнув передати своє бачення ролі мирного атому в зміцненні добробуту держави.
Конкурс проходив у рамках реалізації соціальної політики компанії. Його головна мета - сприяння творчому зростанню талановитої та обдарованої молоді міст-супутників АЕС України. З подачі НАЕК "Енергоатом" школярі беруть активну участь у вивченні проблематики мирного використання ядерної енергії, роблять свій внесок у формування позитивного ставлення до атомної енергетики.
Комунальний заклад «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг...
Цього тижня на Південноукраїнській АЕС стартували конкурси професійної майстерності, участь у яких б...
09 серпня 2024 року відбувся виїзд мультидисциплінарної команди комунального закладу «Територі...
Сенс подій – люди. Саме від їхнього комфорту залежить успіх будь-якого івенту. Люди...
Міністерству юстиції України відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18.01.2003 № 61...
Гендерна рівність у трудових відносинах має бути передбачена в колективному договорі Принцип генд...
Відповідно до п.5 розділу ІІІ Закону України «Про порядок вирішення окремих питань адміністрат...
Забіг “Шаную воїнів, біжу за героїв України” входить у перелік заходів з відзначення у 2...
Графік роботи лікарів НКП "ЮУ МЦПМСД" 12.08.2024-16.08.2024 ...
Станом на 09 серпня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гр...