![](https://storage.googleapis.com/yu-mk-ua.appspot.com/2024/8/9/news/box3/f7454646ee41102addc1a212dd545886.jpeg)
Шановні мешканці Южноукраїнської міської територіальної громади!
Комунальний заклад «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг...
Res --> 1
З метою підвищення фахового рівня методистів ММК та РМК, сприяння обміном досвіду педагогів, залучення до пошукової педагогічної діяльності, у м. Южноукраїнськ 12 квітня 2011 року на базі ДНЗ №8 «Казка» відбувся обласний семінар з проблеми «Здоров`язберігаючі технології організації фізкультурно – оздоровчої роботи в дошкільному навчальному закладі».
Захід пройшов відповідно до плану роботи Миколаївського обласного управлінням фізичної культури і спорту та управління освіти Южноукраїнської міської ради.
У роботі семінару приймали участь, головний спеціаліст Миколаївського обласного управління фізкультури і спорту МОН України Папкова О.В., методист відділу дошкільної та початкової освіти Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Вареник Т.І., завідуюча міським методичним кабінетом управління освіти Маленька Л.М, методист управління освіти Малахова Т.М. завідуючий ДНЗ №8 Припутень Н.А., вихователь – методист ДНЗ№8 Омельченко Т.М., медична сестра, ДНЗ №8 Трофімчук Г.І., фізкерівник ДНЗ №8 Шелест З.А., психолог ДНЗ №8 Мінєєва І.М.
Відкрила семінар провідний спеціаліст Миколаївського обласного управління фізкультури і спорту Папкова О.В.
Завідуюча міського методичного кабінету управління освіти, Маленька Л.М. привітала учасників семінару та поділилася досягненнями освітян Южноукраїнська.
Методист управління освіти Малахова Т.М. презентувала досвід роботи дошкілля Южноукраїнська.
Завідуюча ДНЗ №8 «Казка» Припутень Н.А поділилася досвідом роботи закладу та запросила гостей для перегляду відкритих заходів: в басейні – заняття з плавання на тему: «Малюки-рятівники» (інструктор з фізкультури Полякова Т.М.), в спортивному залі – інтегроване заняття з фізичної культури, ознайомлення з навколишнім, природи і музики на тему: «Подорож за скарбами здоров’я» продемонструвала інструктор з фізичної культури Шелест З.А.).
У роботі «Круглого столу» взяли участь: головний спеціаліст МОУФіС Папкова О.В., методист відділу дошкільної та початкової освіти Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Вареник Т.І. та працівники ДНЗ № 8 «Казка»: завідуюча Припутень Н.А, методист Омельченко Т.М., старша медсестра Трофімчук Г.І., практичний психолог Мінєєва І.М. та інструктор з фізичної культури Шелест З.А.
Учасники семінару обмінялися думками на « Круглому столі» та висловили свої враження від проведеного заходу. Гості були вражені рівнем роботи педагогічного колективу ДНЗ №8 «Казка» та досягненнями ДНЗ міста з даного питання.
Захід пройшов вдало та досяг позитивної завершеності завдяки злагодженій роботі організаторів та учасників семінару.
Комунальний заклад «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг...
Цього тижня на Південноукраїнській АЕС стартували конкурси професійної майстерності, участь у яких б...
09 серпня 2024 року відбувся виїзд мультидисциплінарної команди комунального закладу «Територі...
Сенс подій – люди. Саме від їхнього комфорту залежить успіх будь-якого івенту. Люди...
Міністерству юстиції України відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18.01.2003 № 61...
Гендерна рівність у трудових відносинах має бути передбачена в колективному договорі Принцип генд...
Відповідно до п.5 розділу ІІІ Закону України «Про порядок вирішення окремих питань адміністрат...
Забіг “Шаную воїнів, біжу за героїв України” входить у перелік заходів з відзначення у 2...
Графік роботи лікарів НКП "ЮУ МЦПМСД" 12.08.2024-16.08.2024 ...
Станом на 09 серпня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гр...