![](https://storage.googleapis.com/yu-mk-ua.appspot.com/2024/8/9/news/box3/f7454646ee41102addc1a212dd545886.jpeg)
Шановні мешканці Южноукраїнської міської територіальної громади!
Комунальний заклад «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг...
Res --> 1
12 квітня 2011 року відбулося позачергове засідання міської призовної комісії щодо призову на строкову військову службу призовників 1986-1993 років народження. Військовий комісар Южноукраїнсько-Арбузинського об’єднаного міського військового комісаріату повідомив, що на призовну комісію у квітні-травні 2011 року викликалось 430 призовників, з них з’явилось 232, що становить 54 %. Не з’явилися без поважних причин 198 призовників.
Згідно з п. 1 ст. 15 Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу» на строкову військову службу в мирний час призиваються придатні для цього за станом здоров'я громадяни України чоловічої статі, яким до дня відправлення у військові частини виповнилося 18 років, та старші особи, які не досягли 25-річного віку і не мають права на звільнення або відстрочку від призову на строкову військову службу.
Призовники, які не з’явилися за повісткою до військового комісаріату несуть відповідальність згідно з ст. 210 Кодексу України про адміністративні правопорушення, що тягне за собою накладення штрафу від п'яти до семи неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
В разі ухилення від призову на строкову військову службу стаття 335 Кримінального кодексу України передбачає обмеження волі на строк до трьох років.
Южноукраїнсько-Арбузинський об’єднаний міський військовий комісаріат нагадує, що міська призовна дільниця знаходиться за адресою: вул. Паркова, 5 (3-й поверх), працює з понеділка по п’ятницю з 8.00-17.00, перерва з 12.00-13.00.
Всім призовникам 1986-1993 років народження, які на даний час ще не отримали повістку, необхідно терміново прибути до Южноукраїнсько-Арбузинського об’єднаного міського військового комісаріату.
Комунальний заклад «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг...
Цього тижня на Південноукраїнській АЕС стартували конкурси професійної майстерності, участь у яких б...
09 серпня 2024 року відбувся виїзд мультидисциплінарної команди комунального закладу «Територі...
Сенс подій – люди. Саме від їхнього комфорту залежить успіх будь-якого івенту. Люди...
Міністерству юстиції України відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18.01.2003 № 61...
Гендерна рівність у трудових відносинах має бути передбачена в колективному договорі Принцип генд...
Відповідно до п.5 розділу ІІІ Закону України «Про порядок вирішення окремих питань адміністрат...
Забіг “Шаную воїнів, біжу за героїв України” входить у перелік заходів з відзначення у 2...
Графік роботи лікарів НКП "ЮУ МЦПМСД" 12.08.2024-16.08.2024 ...
Станом на 09 серпня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гр...