![](http://yu.mk.ua/public/index.php/uploads/files/2024/8/10/news/box3/23e7711ac2e50a52c369ad61f364d6e8.jpeg)
Афіша до Дня молоді
Імпровізована глядацька зала створена Южноукраїнським міським центром культури та дозвілля та управл...
Res --> 1
У березні місяці у відокремленому підрозділі „Южно-Українська АЕС” вироблено 1 мільярд 136 мільйонів 684 тисячі кіловат-годин електроенергії, у т.ч. на:
- АЕС – 1 мільярд 117 мільйонів 286 тисяч кіловат-годин;
- Ташлицькій ГАЕС – 14 мільйонів 816 тисяч кіловат-годин;
- Олександрівській ГЕС –4 мільйони 582 тисячі кіловат-годин.
Для отримання такої кількості електроенергії на тепловій електростанції потрібно було б спалити 422 тисячі тонн донецького вугілля, або 321 мільйон 237 тисяч кубометрів природного газу.
Коефіцієнт використання встановленої потужності (КВВП) за місяць склав 50,12 %, з початку року – 70,62% . План за місяць з виробітку електроенергії виконано на 113,6 %, з початку року – 105,3 % . З початку року у відокремленому підрозділі „Южно-Українська АЕС” було вироблено 4 мільярди 633 мільйони 199 тисяч, а з початку експлуатації (грудень 1982) 442 мільярди 234 мільйони 721 тисячу кіловат – годин електроенергії.
Обладнання першого та другого енергоблоків ЮУ АЕС працювало без зауважень у заданому режимі.
Планові ремонти проводились на першому енергоблоці – з 26 березня, та на третьому - протягом всього місяця.
На Олександрівській ГЕС в роботі знаходилися перший та другий гідроагрегати у залежності від розходу води в річці Південний Буг. З початку року на ОГЕС було вироблено 15 мільйонів 698 тисяч, а з початку експлуатації (квітень 1999р.) 320 мільйонів 805 тисяч кіловат – годин електроенергії.
Перший та другий гідроагрегати Ташлицької ГАЕС працювали за заданим графіком несення навантажень. З початку року на ТГАЕС було вироблено 43 мільйони 189 тисяч, а з початку експлуатації (жовтень 2006р.) 795 мільйонів 889 тисяч кіловат-годин електроенергії.
Радіаційний фон на промисловому майданчику Южно-Української АЕС за вказаний період знаходився на рівні природних фонових значень, що були заміряні до пуску атомної станції, та на 1 квітня складає 9,9 мкР/год. Викиди радіоактивних речовин у навколишнє середовище не перевищували встановлених допустимих значень.
Оперативну інформацію про роботу Южно-Української АЕС цілодобово можна отримати за телефоном-автовідповідачем №(05136) 2-29-93.
Імпровізована глядацька зала створена Южноукраїнським міським центром культури та дозвілля та управл...
Комунальний заклад «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг...
Цього тижня на Південноукраїнській АЕС стартували конкурси професійної майстерності, участь у яких б...
09 серпня 2024 року відбувся виїзд мультидисциплінарної команди комунального закладу «Територі...
Сенс подій – люди. Саме від їхнього комфорту залежить успіх будь-якого івенту. Люди...
Міністерству юстиції України відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18.01.2003 № 61...
Гендерна рівність у трудових відносинах має бути передбачена в колективному договорі Принцип генд...
Відповідно до п.5 розділу ІІІ Закону України «Про порядок вирішення окремих питань адміністрат...
Забіг “Шаную воїнів, біжу за героїв України” входить у перелік заходів з відзначення у 2...
Графік роботи лікарів НКП "ЮУ МЦПМСД" 12.08.2024-16.08.2024 ...