![](http://yu.mk.ua/public/index.php/uploads/files/2024/8/10/news/box3/23e7711ac2e50a52c369ad61f364d6e8.jpeg)
Афіша до Дня молоді
Імпровізована глядацька зала створена Южноукраїнським міським центром культури та дозвілля та управл...
Res --> 1
«Молодцы! Хорошо работаете!» - так оцінив роботу южноукраїнських фахівців перший заступник міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Юрій Хіврич, який сьогодні побував з інспекційною перевіркою на очисних спорудах господарсько-побутової каналізації нашого міста.
Юрія Хіврича супроводжував перший заступник губернатора Миколаївської області Геннадій Ніколенко, а зустрічали перший заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Юрій Куришко, заступник генерального директора відокремленого підрозділу «Южно-Українська АЕС» державного підприємства «Національна атомна енергогенеруюча компанія» Юрій Фомін, керівництво цеху водо-каналізаційного господарства і теплових мереж відокремленого підрозділу «Южно-Українська АЕС» державного підприємства «Національна атомна енергогенеруюча компанія» та комунального господарства «Теплопостачання та водоканалізаційне господарство».
Візит високопоставленого чиновника відбувся у рамках відпрацювання робочою групою, створеної для реалізації рішень Комітету з економічних реформ при Президентові України, технічного стану водовідведення та очисних споруд.
На «оглядини» Южноукраїнського очисного господарства заступник міністра прибув після представлення аналогічного господарства сусіднього Первомайська. Юрій Хіврич зазначив, що у наших сусідів стан очисних споруд такий, коли можна говорити взагалі про їх відсутність. А це, додав гість, чистота та якість поверхневих вод, 80% яких береться для очистки та використання, залежить здоров’я українців.
Южноукраїнські фахівці ознайомили гостя з принципом роботи очисних споруд, тарифами для населення тощо. Під час бесіди, аналізуючи тарифи на водопостачання та водовідведення, Юрій Хіврич акцентував увагу присутніх, що у Южноукраїнську вони у 3,5 рази нижчі за середні в Україні. Співвідношення 80 (у Южноукраїнську) до 279 (в Україні).
Підсумки інспектування у нашій області підіб’ють сьогодні в Миколаєві. А завтра висновки робитимуть в Одесі з урахуванням стану справ у чотирьох областях (Одеській, Миколаївській, Херсонській та Дніпропетровській).
Результатом перевірки регіонів України має стати розробка Всеукраїнської програми щодо модернізації і технічного переоснащення очисних споруд. У ній буде передбачено об’єкти, які потребують першочершочергового втручання, так звані «болевые точки», а також подальші кроки. Передбачається, що фінансуватися така програма буде за рахунок чотирьох джерел: державного, обласного, місцевого бюджетів та коштів інвесторів чи господарів.
Візит Юрія Хіврича тривав близького години. Далі на нього очікували у Вознесенську.
Імпровізована глядацька зала створена Южноукраїнським міським центром культури та дозвілля та управл...
Комунальний заклад «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг...
Цього тижня на Південноукраїнській АЕС стартували конкурси професійної майстерності, участь у яких б...
09 серпня 2024 року відбувся виїзд мультидисциплінарної команди комунального закладу «Територі...
Сенс подій – люди. Саме від їхнього комфорту залежить успіх будь-якого івенту. Люди...
Міністерству юстиції України відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18.01.2003 № 61...
Гендерна рівність у трудових відносинах має бути передбачена в колективному договорі Принцип генд...
Відповідно до п.5 розділу ІІІ Закону України «Про порядок вирішення окремих питань адміністрат...
Забіг “Шаную воїнів, біжу за героїв України” входить у перелік заходів з відзначення у 2...
Графік роботи лікарів НКП "ЮУ МЦПМСД" 12.08.2024-16.08.2024 ...