![](http://yu.mk.ua/public/index.php/uploads/files/2024/8/10/news/box3/23e7711ac2e50a52c369ad61f364d6e8.jpeg)
Афіша до Дня молоді
Імпровізована глядацька зала створена Южноукраїнським міським центром культури та дозвілля та управл...
Res --> 1
В місті Южноукраїнську звертаються із заявами до управління громадяни, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, щодо виплати щорічної грошової допомоги у розмірах, передбачених Законом України „Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи”, а не відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 12 липня 2005 року №562 “Про щорічну допомогу на оздоровлення громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи”, де значно менші розміри виплати.
Виконання Закону України „Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи” залежить від фінансових ресурсів доходної частини Державного бюджету України. Тому поліпшення соціального захисту громадян, може здійснюватись, виходячи з комплексного підходу щодо підвищення державних соціальних гарантій громадянам України, з урахуванням фінансових можливостей Державного бюджету України та закріпленого Конституцією України принципу соціальної справедливості та рівності усіх перед законом.
Управління праці та соціального захисту населення від імені секретаря міської ради направляло листи до Президента України, Прем’єр – міністра України, голови Верховної Ради України та голови Миколаївської облдержадміністрації щодо можливості визнання недонарахованих сум, державним боргом та передбачити реструктуризацію боргу на законодавчому рівні, через прийняття відповідного закону, незалежно від того, чи зверталась особа до суду за захистом своїх прав.
Від Міністерства праці та соціальної політики України та Міністерства фінансів України надійшла відповідь, що соціальні виплати громадянам здійснюються відповідно до чинного законодавства і підстав для виплати зобов’язань за судовими рішеннями та визнання недорахованих сум державним боргом на законодавчому рівні немає (з копіями відповідей можна ознайомитисяв розділі "Соціальний захист" ("Громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи").
Імпровізована глядацька зала створена Южноукраїнським міським центром культури та дозвілля та управл...
Комунальний заклад «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг...
Цього тижня на Південноукраїнській АЕС стартували конкурси професійної майстерності, участь у яких б...
09 серпня 2024 року відбувся виїзд мультидисциплінарної команди комунального закладу «Територі...
Сенс подій – люди. Саме від їхнього комфорту залежить успіх будь-якого івенту. Люди...
Міністерству юстиції України відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18.01.2003 № 61...
Гендерна рівність у трудових відносинах має бути передбачена в колективному договорі Принцип генд...
Відповідно до п.5 розділу ІІІ Закону України «Про порядок вирішення окремих питань адміністрат...
Забіг “Шаную воїнів, біжу за героїв України” входить у перелік заходів з відзначення у 2...
Графік роботи лікарів НКП "ЮУ МЦПМСД" 12.08.2024-16.08.2024 ...