Потужність дози радіоактивного випромінення на території Південноукраїнської міської територіальної громади станом на 21.07.2026
Станом на 21 липня 2026 року потужність дози на території Південноукраїнської міської територіаль...
Res --> 1
У період з 01 до 12 грудня у відокремленому підрозділі „Южно-Українська АЕС” вироблено 762 мільйони 371 тисячу кіловат-годин електроенергії, у т.ч. на:
• АЕС – 754 мільйони 527 тисяч кіловат-годин;
• Ташлицькій ГАЕС – 5 мільйонів 805 тисяч кіловат-годин;
• Олександрівській ГЕС – 2 мільйони 39 тисяч кіловат-годин.
Для отримання такої кількості електроенергії на тепловій електростанції потрібно було б спалити 283 тисячі тонн донецького вугілля, або 215 мільйонів 453 тисячі кубометрів природного газу.
Обладнання першого, другого та третього енергоблоків ЮУ АЕС працювало у заданому режимі.
На Олександрівській ГЕС в роботі знаходились перший та другий гідроагрегати у залежності від розходу води у річці Південний Буг.
Перший та другий гідроагрегати Ташлицької ГАЕС працювали за заданим графіком несення навантажень.
Радіаційний фон на промисловому майданчику Южно-Української АЕС за вказаний період знаходився на рівні природних фонових значень, що були заміряні до пуску атомної станції, та на 13 грудня складає 10,8 мкР/год. Викиди радіоактивних речовин у навколишнє середовище не перевищували встановлених допустимих значень.
Оперативну інформацію про роботу Южно-Української АЕС цілодобово можна отримати за телефоном-автовідповідачем №(05136) 2-29-93.

Станом на 21 липня 2026 року потужність дози на території Південноукраїнської міської територіаль...
Державна допомога при усиновленні дитини є важливою складовою соціальної підтримки сімей, які взяли...
Сьогодні минають другі роковини загибелі Захисника України, воїна нашої громади, старшого лейте...
Сьогодні минають шості роковини загибелі Захисника України, воїна нашої громади, матроса 36-ї окремо...
Читайте у новому випуску #Євроінтеграційний_дайджест про таке: Україна та ЄС офіційно відкрили пе...
Вічна пам’ять кожному, хто загинув за Україну, за її свободу, незалежність і право жити...
У спортивному комплексі «Олімп» УСО ПАЕС відбувся турнір з баскетболу 2×2, присвяч...
Поки місто насолоджується теплом, наші фахівці максимально активно проводять ремонти, заміну та моде...
Вихованець відділення плавання СК «Олімп» УСО ПАЕС Михайло Єськов успішно виступив на лі...
20 липня 2026 року на 75-му році життя відійшов у вічність колишній керівник ПрАТ «Атомсервіс&...