
Пам’ятка роботодавцю: як створити безпечні й здорові умови праці
Уклали трудовий договір із найманим працівником? Подбайте про належні, безпечні й здорові умови прац...
Res --> 1
22.жовтня 2009 року у дошкільному навчальному закладі № 9 «Червона квіточка» відбулося чергове засідання «Педагогічної студії», темою якого стало питання: «Роз-виток комунікативно - мовленнєвих здібностей у дошкільників засобами казки».
У засіданні приймали участь вихователі дошкільних навчальних закладів міста, методист міського методичного кабінету Малахова Т.М.
Керівник педагогічної студії Вовчанчіна І.П. - вихователь ДНЗ № 9, спеціаліст 1 категорії, призер обласного конкурсу «Вихователь року - 2008», познайомила присутніх з методами побудови моделей казок за методикою Л.Б. Фесюкової, розповіла про роль казки у життєвому становленні особистості дитини. Казки навчають дитину знаходити вихід із складних ситуацій, вірити в силу добра, любові, справедливості, краси. Активна послідовна робота з казкою допомагає дітям здобувати знання про довкілля, про взаємостосунки людей, проблеми, які трапляються в житті, компенсувати недостатність дій у реальному житті, реалізувати їх творчий потенціал.
Вовчанчіна І.П. продемонструвала присутнім широкий арсенал власних здобутків для реалізації методики та різноманітні дидактичні матеріали.
Організований Іриною Петрівною майстер – клас, надав можливість присутнім на практиці переконатись у користі колективного вигадування казки, сприяв поповненню арсеналу методів та прийомів у роботі з дошкільниками.
Малахова Т.М. високо оцінила роботу педагогічного колективу «Червоної квіточки». Наголосила на тому, що ДНЗ №9 – це колектив однодумців, де не згасає вогник творчості. Приємно усвідомлювати, що є такі дитячі садки (не якась окрема група чи вихователь, а саме колектив), у яких із дня у день кожен педагог перебуває у пошуку нових ідей та форм роботи з дітьми. Нагромаджуючи досвід, навчаючись один у одного, підвищуючи власний професійний рівень і не зупиняючись на досягнутому, педагоги забезпечують індивідуальний розвиток малюків.
У виступах учасників «Педагогічної студії» прозвучали позитивні відгуки про авторську методику, наголошувалося на її високому розвивальному ефекті. Присутні активно обговорили актуальність використання технологій Л.Б. Фесюкової, ТРВЗ, поділились власним досвідом роботи з казкою.
Присутні подякували завідуючій ДНЗ № 9, Левицькій Л.А., яка згуртувала навколо себе колектив творчих, ініціативних педагогів, для яких дитина та її інтереси завжди у центрі уваги.
Уклали трудовий договір із найманим працівником? Подбайте про належні, безпечні й здорові умови прац...
Південноукраїнський відділ Вознесенської філії Миколаївського обласного центру зайнятості надає п...
Звіт Про результати проведення внутрішньої оцінки якості та моніторингу надання соціальних послуг...
17 липня представниками МОО Товариства Червоного Хреста для соціальних робітників та інших працівник...
Сьогодні минають роковини загибелі Захисника України, воїна нашої громади, старшого лейтенанта, кома...
З метою забезпечення дітей, зарахованих у новому навчальному році до першого класу закладу освіти, щ...
З 13 по 19 липня 2025 року в Южноукраїнській міській територіальній громаді зареєстровано 6 актов...
Полинолиста амброзія – найпоширеніший вид амброзії в межах України. Рослина швидко розмножуєть...
Станом на 21 липня 2025 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної...
17 липня набуде чинності Закон України “Про внесення змін до КУпАП, ККУ України, КПК Укра...