Міська бібліотека для дітей – офіційний Хаб цифрової освіти
У дитячій бібліотеці Южноукраїнська відтепер можна здобути цифрові навички. Читайлики, їхні батьки т...
Res --> 1
Виконавчий комітет Южноукраїнської міської ради повідомляє, що 09.02.2016 о 13.00 в залі засідань виконавчого комітету Южноукраїнської міської ради за адресою: м.Южноукраїнськ, вул.Дружби Народів, 48, ІІ поверх, буде проведено конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки майна комунальної власності, яке буде передане в оренду на конкурсних засадах:
Виконання робіт – згідно з Методикою оцінки об’єктів оренди, затвердженою постановою Кабінету Міністрів України від 10.08.1995 № 629, та Законом України «Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність в Україні».
Конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності буде здійснюватися, відповідно до Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки об’єктів (майна) комунальної власності територіальної громади міста Южноукраїнська, затвердженого рішенням Южноукраїнської міської ради від 27.12.2012 №792.
Претенденти подають конкурсну документацію та конкурсну пропозицію з описом підтверджуючих документів в запечатаному конверті.
До підтверджуючих документів конкурсної документації належать:
- заява на участь у конкурсі (за встановленою формою, згідно з додатком 2 до Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки об’єктів (майна) комунальної власності територіальної громади міста Южноукраїнська, затвердженого рішенням Южноукраїнської міської ради від 27.12.2012 № 792);
Строк виконання робіт - не більше ніж п’ять календарних днів після дати укладення договору на виконання робіт.
Конкурсна пропозиція претендентів подається в запечатаному конверті і має містити пропозицію щодо вартості виконання робіт з незалежної оцінки об’єкту (майна), калькуляції витрат, пов'язаних з виконанням робіт, а також строк виконання робіт (у календарних днях).
Конкурсну документацію та конкурсну пропозицію слід подавати разом із супровідним листом до приймальні міського голови (вул. Дружби Народів,48, ІІ поверх) до 15-00 години 03.02.2016.
Телефон для довідок: 5-52-21 (з план-схемами приміщень можна ознайомитись в управлінні економічного розвитку Южноукраїнської міської ради за адресою: м.Южноукраїнськ, бул.Цвіточний, 9, будівля А-1Н, ІІ поверх).
У дитячій бібліотеці Южноукраїнська відтепер можна здобути цифрові навички. Читайлики, їхні батьки т...
Агенція регіонального розвитку Таврійського об’єднання територіальних громад проводить довгост...
Южноукраїнська міська бібліотека оформила книжкову викладку до 205-річчя від дня народження Пантелей...
В червні цього року Южноукраїнський міський центр культури та дозвілля за підтримки управління молод...
30 липня Всесвітній день боротьби з торгівлею людьми, таку дату започаткувала Організація Об'єдн...
Скористалися послугами Южноукраїнського відділу Вознесенської філії Миколаївського обласного цент...
Для зручності людей, які бажають подати заяву на призначення пенсії, але не мають можливості отримат...
Станом на 06 серпня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гр...
З 28 липня по 03 серпня в Южноукраїнській міській територіальній громаді зареєстровано 2 актові з...
У філії «ВП «Південноукраїнська АЕС» на початку серпня відбувся конкурс наукових д...