AA

Звіт до Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС

13 грудня з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, у виставковій  залі Южноукраїнського міського історичного музею відбулося відкриття експозиції «Вони врятували не лише життя».

Гостями заходу стали учні 8-А класу ЮЗШ №2, учні 10-А класу ЮЗШ №4 та усі охочі. З вітальним словом до учасників заходу звернувся - голова Южноукраїнської міської організації Всеукраїнської організації інвалідів «Союз Чорнобиль Україна» Валерій Васильович Онуфрієнко, який розповів про події квітня 1986 року: про  аварію, героїзм та мужність ліквідаторів наслідків страшної катастрофи, в тому числі наших земляків. Спогадами про ті далекі події поділився й  ліквідатор наслідків Чорнобильської трагедії Віталій Дмитрович Разуванов. У кожному виступі відчувався біль через те, що багатьох ліквідаторів уже немає серед живих, лунала вдячність кожному, хто захистив цілі покоління людей.

Для присутніх музичну композицію «Тиха ніч» приготував ансамбль скрипалів дитячої школи мистецтв на чолі з керівником Євгенією Томіліною.

Хвилиною мовчання вшанували пам’ять жертв Чорнобиля, безневинна смерть яких назавжди залишиться незагоєною раною нації.

Схиляємо голови перед пам’яттю загиблих героїв і віддаємо данину пошани всім ліквідаторам аварії, які жертвували найдорожчим – своїм здоров’ям і життям.

Южноукраїнців і гостей міста запрошуємо відвідати експозицію «Вони врятували не лише життя», яка діятиме до 21 грудня 2018 року.

За довідками з приводу організації екскурсії звертайтеся

за телефоном:(05136) 2-12-71.

 

Читайте також

До Дня Гідності та Свободи

Управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради

На передодні Дня Гідності та Свободи у Южноукраїнську вшанували пам'ять борців за незалеж...