![](https://storage.googleapis.com/yu-mk-ua.appspot.com/2024/7/16/news/box3/f8084fa8bd5fceabbc69873910092874.png)
Шановні жителі міста!
КП «ТВКГ» повідомляє, що під час планових відключень електропостачання соll – цент...
Res --> 1
На виконання протокольного доручення №10 від 17.05.2017року, з метою інформування населення щодо здійснення заходів з енергозбереження шляхом заміни ламп фасадного освітлення на більш економні, КП ЖЕО повідомляє:
В березні місяці 2017року КП ЖЕО замінено 360одиниць натрієвих ламп, що освітлюють входи в під’їзди житлових будинків, потужністю кожної 150 Вт на енергоефективні світлодіодні лампи потужністю 30 Вт та 48 Вт, які не містять шкідливих для здоров’я речовин, безпечні для навколишнього середовища і не потребують додаткових коштів для їх утилізації.
КП ЖЕО проведено обстеження прибудинкових територій житлових будинків, що обліковуються на балансі, на предмет достатнього освітлення в темний час доби. При комісійному замірі освітлення входів в під’їзди люксметром Теst 540 середній показник освітленості складає 5 лк. Відповідно до ДБН В 2.5.-28-2006 нормативний показник середньої освітленості становить 2 лк.
Для фасадного освітлення, освітлення сходових клітин, використання електроенергії для роботи ліфтів з 01.03.2017р. вартість 1 кВт електроенергії складає 1,68грн. з урахуванням ПДВ, а в тарифах на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, встановлених рішенням виконавчого комітету Южноукраїнської міської ради від 15.04.2015року № 74 і діючих з 01.12.2015року, вартість 1 кВт електроенергії 0,63грн. з урахуванням ПДВ.
Заходи з енергозбереження – встановлення енергозберігаючих світлодіодних ламп для освітлення входів в під'їзди і сходових клітин та встановлення датчиків руху сходових клітин житлових будинків проводяться з метою зниження фінансового навантаження на тарифи на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, для утримання тарифів в межах діючих, дозволяють зменшити витрати на використання електроенергії».
КП «ТВКГ» повідомляє, що під час планових відключень електропостачання соll – цент...
10 липня у залі засідань виконавчого комітету відбулася нарада за участі міського голови Валерія Ону...
Проєкт договіру про надання послуг з централізованого питного водопостачанн...
У вівторок, 2 липня, у сесійній залі під головуванням міського голови Валерія Онуфрієнка відбулася н...
У зв'язку з ремонтом дороги по пр.Незалежності прохання не паркувати автотранспорт...
Сьогодні товариство «БерезівкаАгроШляхБуд», що виграло тендер на відновлення дорожнього...
1 липня у селищі Костянтинівка розпочався ремонт доріг. Тендер на ліквідацію усідань і проломів прої...
У зв'язку з проведенням ремонтних робіт з 8.00 24.06.2024 до 17.00 15.07.2024...
У зв’язку з аварійно-ремонтними роботами на магістральному трубопроводі мережевої води (заміна...
Сьогодні переможець тендеру на виконання ремонту вуличних доріг картами ТОВ «БерезівкаАгроШлях...