![](http://yu.mk.ua/uploads/files/2024/7/22/news/box3/bd369fd06d282ab7a22e83c0e18c8219.jpeg)
До уваги студентів та абітурієнтів Южноукраїнської громади
Управління освіти імені Бориса Грінченка Южноукраїнської міської ради інформує про місця зі стійким...
Res --> 1
Відповідно до Указу президента України, українці цьогоріч вперше святкуватимуть 1 жовтня День Захисників і Захисниць України. День усіх, хто б’ється заради держави та народу. Усіх, хто додає нам сили та віри. Усіх, хто віддав своє життя заради нас і України. Освітяни Южноукраїнської міської територіальної громади пишаються тим, що День Захисників і Захисниць України співпав з не менш важливим святом Днем працівників освіти. Адже, вчителі кожного дня на своєму «фронті» плекають майбутнє нашої держави.
З нагоди свята управління освіти Южноукраїнської міської ради та колективи освітніх закладів та установ громади щиро вітають усіх, хто має високе звання Захисника чи Захисниці України!
У цей День хочеться, щоб Захисники відчували підтримку, щоб знали, що ми думаємо про них, переймаємося, хвилюємося, цінуємо їхню могутню силу та неймовірну витривалість і завжди готові прийти на допомогу.
На серпневій конференції педагогічних працівників підтримано ініціативу про проведення благодійної акції «Одноденний заробіток на потреби ЗСУ». У ході акції освітянами перераховано на рахунки Благодійних фондів, для потреб військових, 459 844, 42 грн. Це невеличкий подарунок захисникам від освітян.
Вітаємо всіх Захисників і Захисниць України, які щодня роблять неймовірне, відвойовують свободу та незалежність, щохвилини борються за Перемогу! Хай віра українців оберігає їх від ворожої зброї, а любов до країни не вичерпується навіть у найскладніші миті! Бажаємо, щоб найшвидше всі повернулися живі і здорові.
МИРУ! ДОБРА! ПЕРЕМОГИ!
Управління освіти імені Бориса Грінченка Южноукраїнської міської ради інформує про місця зі стійким...
28 червня у м. Одеса відбулись громадські слухання «Реформа профільної середньої освіти: Микол...
5 червня Іванівську гімназію відвідала робоча група, яка була створена розпорядженням міського голов...
31 травня 2024 року у закладах загальної середньої освіти Южноукраїнської міської територіальної гро...
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаємо Вас зі святом останнь...
Створення ліцеїв – це вимога реформи, яка триває в Україні, для впровадження профільної старшо...
27.05.2024 року з 15.00 до 17.00 управління освіти Южноукраїнської міської ради&n...
20 травня відбулася нарада міського голови Валерія Онуфрієнка з керівниками ліцеїв м. Южноукраїнська...
Презентація вищих навчальних закладів, що готують спеціалістів для енергетичної галузі, була проведе...
Відповідно до Розпорядження міського голови від 15.04.2024 року №110-р «Про проведен...