AA

ЗА   КРОК ДО 1 ВЕРЕСНЯ

Відповідно до розпорядження міського голови №156-р від 09.08.2016 р. «Про створення комісії по перевірці готовності навчальних закладів до роботи у 2016-2017 навчальному році» 17 серпня відбувся об'їзд закладів освіти, у якому взяли участь перший заступник міського голови Мустяца Г.Ф., голова постійної депутатської комісії з питань освіти Захарова О.В., начальник управління освіти Сінчук Ю.М., начальник відділу Державного нагляду за  дотриманням  санітарного законодавства Голубенко О.О., голова профспілки працівників освіти Майстренко С.І., начальник групи з централізованого обслуговування закладів освіти Мохірєва В.Б., представник міського  сектору Державної служби з надзвичайних ситуацій Бурлаченко О.В., спеціаліст з охорони праці управління освіти Карпов О.М.

Під час об'їзду особлива  увага зверталася на  утримання спеціалізованих кабінетів, спортзалів, басейнів, харчоблоків;  якості виконання робіт у навчальних кабінетах відповідно до заяв   адміністрацій закладів та звернення батьків;   обговорювалися  шляхи вирішення деяких проблемних питань, які ще мають місце в установах.

Начальник управління освіти проінформував членів комісії про те, що з початку календарного року  освіті,  у якості додаткового фінансового ресурсу, було виділено близько 5 млн.грн., за рахунок яких   значно покращилася  робота закладів освіти, їх санітарно-гігієнічний та технічний  стан.  

Члени комісії переконалися, що основну частину роботи щодо підготовки закладів освіти до початку навчального року  завершено, дещо – на стадії завершення;   побачили придбані  за літній період обладнання і меблі;   отримали інформацію про послуги, які надано  в рамках підготовки до опалювального сезону та роботи   закладів  в осінньо-зимовий період.

У цілому ж було відзначено, що працівники закладів, господарчої групи добре попрацювали у  весняно-літній період, щоб прийняти дітей у світлі  й затишні приміщення.

Представники влади та депутатського корпусу запевнили , що й надалі будуть намагатися  підтримувати одну з найбільших галузей міста.

Освітяни висловили подяку керівництву міста, депутатському корпусу  за розуміння  проблем та реальні практичні кроки щодо  їх вирішення.

 

 

 

 

 

 

 

 

Читайте також

Вшановуємо наших героїв

Управління освіти Южноукраїнської міської ради

Тільки той народ, який вшановує своїх героїв, може стати великим.  К. Рокосовський 10 жов...

Нове життя

Управління освіти Южноукраїнської міської ради

9 жовтня, теплого осіннього дня, на стадіоні ЮЗШ № 1 ім. Захисників Вітчизни було людно. Після 15...

ШАНОВНІ БАТЬКИ!

Управління освіти Южноукраїнської міської ради

Виховуйте у дітей навички культури безпечної поведінки, демонструючи на власному прикладі обережніст...

Вимушена міра

Управління освіти Южноукраїнської міської ради

В останні роки, у зв’язку зі зміною клімату, спостерігається епізодичне підвищення темпер...