AA

Виставка «Барви рідного краю»

25 років тому з великою надією та вірою ми прийняли виклик долі — стали на шлях створення та розбудови власної незалежної держави, 24 серпня 1991 року урочисто проголосивши незалежність України та створення самостійної держави — України. В цей день у виставковій залі  Южноукраїнського міського історичного музею відбулось відкриття експозиції  історико-правових пам’яток державотворення України «Міцніє у віках наша незалежність», виставка декоративно-прикладного мистецтва «Барви рідного краю», презентовано колекцію бойових прапорів з зони АТО з підписами військовослужбовців. А також, гості музею мали змогу оцінити багатство української вишивки з розмаїттям технічного виконання, різними орнаментами та колоритом. На екрані було представлено відеоматеріал «20 кроків до мрії. Крок 18 - Проголошення незалежності», «Україна. Становлення нації. Незалежність» та слайд-шоу з фотографій святкування Дня незалежності у місті Южноукраїнськ.

 У виставці «Барви рідного краю» взяли участь 16 талановитих народних майстрів - Тетяна Вижол, Лілія Кулік, Оксана Ткаченко, Людмила Головіна, Інна Пікіч,  родина В'юнів, дитяча школа мистецтв, студія «Декор» та інші.  Були представлені роботи з різних видів декоративно-ужиткового мистецтва, серед них вишивані картини бісером, інтер’єрні ляльки та іграшки, ляльки-мотанки, вишивані картини хрестиком, фьюзінг, декупаж, миловаріння, прикраси ручної роботи. Вперше в музеї експонується петриківська та київська розпис талановитої художниці Оксани Богданової. А родзинкою стали роботи відомої майстрині Регіни Овчаренко, яка робить свої картини з природних матеріалів. 

Ліричні пейзажі, міські замальовки, куточки рідного міста, жанрові картини — такою з'явилася на виставці Україна — рідна і прекрасна у роботах Сергія Колпакова, Марії Ачкасової, Зіновія Кравця, Олени Демчук, Тетяни Буркун, Ірини Ачкасової.

Протягом всього дня двері музею були відкритими та гостей зустрічали манекени козака та козачки, біля яких усі бажаючі фотографувалися. День незалежності України — дійсно загальнонародне свято.

Вітаємо всіх українців! Миру і єдності всім нам!

Експозиція триватиме з 24.08.2016 до 03.09.2016 
Запрошуємо Вас  відвідати  музей  за  адресою: 
м. Южноукраїнськ 
вул. Набережна Енергетиків, 12-а 
тел. для довідок: (05136) 2-12-71

Читайте також

Відбулось засідання робочої групи з розгляду питань доцільності створення та облаштування центру соціальної підтримки

Управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради

03 березня у залі виконавчого комітету відбулось засідання робочої групи з розгляду питань доцільнос...

До Дня Святого Валентина

Управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради

  Панкратівський та Іванівський сільські клуби Южноукраїнської міської територіальної гро...

З нагоди Дня Соборності України

Управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради

22 січня відбулося урочисте покладання квітів Южноукраїнським міським головою Валерієм Онуфрієнко, г...