AA

Відбувся семінар

28 лютого 2019 року в Арбузинській районній лікарні за ініціативи керівника Южноукраїнського міського відділення  Управління ВД Фонду соціального страхування України відбувся семінар головного спеціаліста з питань матеріального забезпечення та страхових виплат потерпілим Южноукраїнського міського відділення  Пахаленко Олени Миколаївни за участю відповідальних спеціалістів Арбузинської ЦРЛ.

На семінарі розглянуті питання щодо тісної співпраці відділення Фонду соціального страхування та закладів охорони здоров’я в частині направлення застрахованих осіб та членів їх сімей на лікування до реабілітаційних відділень санаторно-курортних закладів, підведено підсумки спільної роботи за 2018 рік та план співпраці на 2019 рік.

Було обговорено зміни до Порядку відшкодування витрат за надані соціальні послуги з лікування застрахованих осіб та членів їх родин після перенесених захворювань і травм у реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів за рахунок коштів Фонду соціального страхування України та Типової форми Договору про відшкодування Фондом санаторно-курортному закладу витрат за надані послуги з реабілітаційного лікування за вибором застрахованої особи. Наголошено, що основною метою змін є посилення здійснення контролю щодо обсягів надання послуг із реабілітаційного лікування застрахованим особам, їх якості та вартості.

Вказано, що робота щодо відновлювальної реабілітації застрахованих осіб має бути направлена на результат,  людину праці її здоров’я на повернення до нормальних умов праці, соціальної адаптації та якісне надання лікувальних послуг в санаторно-курортних закладах.

 

 

Читайте також

Проведення медичних оглядів

Южноукраїнське міське відділення управління ВД ФСС України в Миколаївській області

Власник або уповноважений ним орган зобов'язаний за власні кошти забезпечити фінансування та орг...

В інструкцію з охорони праці роботодавці повинні внести зміни у зв'язку з пандемією корона вірусу

Южноукраїнське міське відділення управління ВД ФСС України в Миколаївській області

Особливості та порядок внесення змін до актів підприємства з безпеки праці та здоров’я праці...

Інформація для страхувальників Южноукраїнського міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Миколаївській області

Южноукраїнський міський відділ державної реєстрації актів цивільного стану

Южноукраїнське міське відділення управління  виконавчої дирекції Фонду соціального страхув...

Проведення перевірки знань з питань охорони праці в умовах карантину дистанційно

Южноукраїнське міське відділення управління ВД ФСС України в Миколаївській області

У зв’язку із прийняттям постанови Кабінету Міністрів України «Про запобігання поширенню...

Южноукраїнське міське відділення управління ВД Фонду соціального страхування України в Миколаївській області звертається

Южноукраїнське міське відділення управління ВД ФСС України в Миколаївській області

У зв’язку  із прийняттям постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 року «...