AA

Відбулося засідання 40 сесії Южноукраїнської міської ради VІІ скликання

21 червня 2018 року відбулося засідання 40 сесії Южноукраїнської міської ради VІІ скликання, на якій розглянуто 36 питань порядку денного.

В роботі сесії взяли участь 26 депутатів Южноукраїнської міської ради, начальники управлінь та відділів виконавчого комітету Южноукраїнської міської ради, комунальних підприємств міста, ЗМІ, голови гаражних кооперативів та  мешканці міста.

Депутатами міської ради  прийнято рішення про виділення коштів з Фонду міської ради на виконання депутатських повноважень для вирішення соціальних питань в місті.

Також було прийнято рішення про внесення змін  до бюджету міста Южноукраїнська на 2018 рік.

Міською радою  внесено зміни та доповнення до міської комплексної Програми «Охорона здоров'я в місті Южноукраїнську» на 2017-2022 роки.

Прийнято рішення про  встановлення ставок місцевих податків і зборів на 2019 рік.

Також міська рада зобов’язала комунальне підприємство «Теплопостачання та водо – каналізаційне господарство» здійснити перерахунок вартості послуг для населення за період  з 20.04.2018 по 01.05.2018.

Під час роботи депутатами міської ради прийняті рішення про затвердження для учасників та воїнів АТО  проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  у 6-му мікрорайоні міста  Южноукраїнська та з інших питань земельного врегулювання на території  міста.

Результати поіменного голосування депутатів Южноукраїнської міської ради VII скликання 40 сесії від 21.06.2018.

Читайте також