AA

Відбулося засідання 28 сесії Южноукраїнської міської ради VІІ скликання

5 жовтня 2017 року відбулося засідання 28 сесії Южноукраїнської міської ради VІІ скликання під головуванням міського голови Віктора Пароконного, на якій розглянуто 39 питань порядку денного.

В роботі сесії взяли участь 29 депутатів Южноукраїнської міської ради, заступники міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Мустяца Г.Ф., та Кольчак О.М., керуючий справами виконавчого комітету Южноукраїнської міської ради Головченко І.В. голови ОСББ, представники ГО «Воїни та ветерани АТО»,  мешканці міста та с.Костянтинівки.

На засіданні міської ради прийнято рішення  про внесення змін  до бюджету міста Южноукраїнська на 2017 рік.

Депутати прийняли рішення про надання згоди на списання з балансу комунального підприємства «Житлово-експлуатаційне об’єднання» багатоквартирного будинку №43, розташованого на вулиці Набережна Енергетиків  та рішення  про виконання Програми підтримки об’єднань співвласників багатоквартирних будинків на 2016-2018, яким було передано в управління ОСББ перелік малих архітектурних форм (дитячі майданчики).

На засіданні міської ради затверджено міську Комплексну програму з розроблення містобудівної документації території для формування містобудівного кадастру м. Южноукраїнська Миколаївської області  на 2018-2022 роки.

Міською радою прийнято рішення про надання згоди на передачу штатних одиниць та безоплатну передачу майна відділення екстреної (невідкладної) медичної допомоги комунального закладу «Южноукраїнська міська лікарня» до Миколаївського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.

Прийняті рішення про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок  для будівництва та обслуговування господарських будівель та споруд у 6-му мікрорайоні м.Южноукраїнська для учасників АТО, рішення про  поновлення договору оренди земельної ділянки, затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж частини земельної ділянки, на яку поширюються право суборенди, сервітуту  та з інших питань земельного врегулювання на території  міста.

Результати поіменного голосування міського голови та депутатів Южноукраїнської міської ради VII скликання (загальний реєстр прийнятих рішень) 28 сесії від 05.10.2017 

 

 

Читайте також