AA

Від лідера школи – до лідера міста

З метою розвитку творчого потенціалу, підтримки і стимулювання обдарованих дітей, за ініціативи міського голови та підтримки Южноукраїнської міської ради, було створено Центр інноваційного розвитку «Від лідера школи - до лідера міста». Центр має стати школою життя, виховання і розвитку старшокласників, які здатні самостійно здобувати знання і застосовувати їх на практиці, генерувати нові ідеї, приймати рішення та планувати стратегію власного життя. 

11 жовтня в залі засідань Южноукраїнської міської ради відбулося урочисте відкриття Центру. Його створенню передував конкурс дитячих проектів «Влада- це Я!» та робота обдарованих учнів з написання науково-дослідницьких робіт в Малій академії наук України, що працює в місті як територіальне відділення при Станції юних техніків та Центрі дитячої і юнацької творчості, а також участь в Міжнародних та Всеукраїнських конкурсах.

Презентацію роботи з обдарованими дітьми, представлення складу Центру інноваційного розвитку   «Від лідера школи - до лідера міста» провела директор Комунальної установи «Консалтингово-методичний освітній центр» Маленька Любов Михайлівна.

До присутніх звернувся міський голова Пароконний Віктор Кирилович, який висловив    подяку  молоді за їх попередні успіхи, впевненість у тому, що саме вони забезпечуватимуть інноваційний розвиток у житті міста, країни, а можливо і світу в майбутньому та вручив символічний ключ голові Центру – учню гімназії №1 Крилєву Владиславу.

Начальник управління освіти Сінчук Юрій Михайлович в свою чергу запевнив у продовженні  роботи щодо творчого зростання талановитої учнівської молоді, яка з відкриттям Центру зможе активніше залучатися до суспільних процесів та подякував за увагу і підтримку влади міста освітніх закладів.

 

Читайте також

Поспішаймо робити добро!

Управління освіти Южноукраїнської міської ради

Найвища наука життя – мудрість, а найвища мудрість бути добрим З метою виховання доброти...

Вшановуємо наших героїв

Управління освіти Южноукраїнської міської ради

Тільки той народ, який вшановує своїх героїв, може стати великим.  К. Рокосовський 10 жов...

Нове життя

Управління освіти Южноукраїнської міської ради

9 жовтня, теплого осіннього дня, на стадіоні ЮЗШ № 1 ім. Захисників Вітчизни було людно. Після 15...

ШАНОВНІ БАТЬКИ!

Управління освіти Южноукраїнської міської ради

Виховуйте у дітей навички культури безпечної поведінки, демонструючи на власному прикладі обережніст...