AA

Увага! Конкурс!

З метою залучення додаткових джерел фінансування для покращення соціально-економічного стану області та міста, Посольством Великої Британії в Києві оголошено конкурс проектів для громадських організацій та державних органів на підтримку реформи децентралізації, прав людини та інформування про НАТО в Україні на період з 01 червня 2019 по 15 березня 2020 року.

Успішні проекти повинні мати стійкі результати і чітко визначити зміни, які будуть досягнуті. Вони можуть також спиратися на проекти інших організацій, доповнюючи їхні зусилля.

Максимальне фінансування проектів «Реформа децентралізації» та «Права людини» становить 70 000 фунтів стерлінгів та 10 000 фунтів стерлінгів для проектів «Україна-НАТО». Співфінансування не є обов'язковим, проте надаватиме додаткові переваги у відборі проектів.

Фінансування надаватиметься у 2019-20 роках (проекти повинні бути реалізовані та всі платежі здійснені до 15 березня 2020 року). Адміністративні витрати (оренда офісу, управління проектами та заробітна плата бухгалтера, комунальні послуги, зв'язок, канцелярські товари, банківські платежі тощо) не повинні перевищувати 8% загального бюджету проекту. Коштами гранту не може бути профінансовано академічні курси або дослідження, курси англійської мови, придбання ІТ або іншого обладнання.

Програма буде зосереджена на наступних напрямках:

  • Підтримка реформи децентралізації - проектні пропозиції, спрямовані на сприяння успішному впровадженню процесу децентралізації відповідно до міжнародних стандартів прозорого та підзвітного бюджетного процесу, спроможності місцевого самоврядування та активних громад.
  • Права людини - пропозиції, спрямовані на підтримку успішної реалізації Україною своєї Національної стратегії прав людини, підвищення поваги до рівності та недискримінації для всіх членів суспільства, зокрема, ЛГБТ та людей з обмеженими можливостями; підтримка правозахисників.
  • Україна - НАТО - пропозиції, результатом реалізації яких буде зростання обізнаності та розуміння про НАТО в Україні, зокрема, цінностей, політики та діяльності; покращення суспільного сприйняття НАТО серед цільових груп, зокрема на Півдні та Сході України та серед молоді; підвищення рівня обговорення питань миру та безпеки. Проекти повинні зосереджуватися на аспектах поточної діяльності НАТО в Україні, на користі відносин між Україною та НАТО, а також на сприянні НАТО школам та університетам по всій країні, в тому числі за допомогою конференцій, семінарів, а також цифрової, мультимедійної або онлайн-діяльності.

Проектні пропозиції подаються за наданою аплікаційною мовою у форматі MS Word Document, бюджет проекту - у форматі таблиці MS Excel (з розбивкою витрат за видами діяльності). Всі витрати мають бути зазначені у фунтах стерлінгах.

Пропозиції необхідно направити до Посольства Великої Британії в Києві за адресою Kyiv.Projects@fco.gov.uk до 17.00 (за київським часом) 25 березня 2019 року. У рядку теми, необхідно вказати напрям за яким подається пропозиція та ім'я учасника. Оцінка пропозицій буде проведена до кінця квітня, відібрані проекти мають розпочати реалізацію в червні.

З інформаційними матеріалами щодо конкурсу можливо ознайомитись на офіційному веб-сайті https://www.gov.uk/government/news/call-for-project-proposals-under-fco-bilateral-programme-2019-20 

 

 

 

Читайте також

Увага!

Виконавчий комітет Южноукраїнської міської ради

Місто Южноукраїнськ постійно виборює звання всебічно безпечного та зручного для проживання міст...

Грант!

Виконавчий комітет Южноукраїнської міської ради

Міністерство закордонних справ Республіки Болгарія через Посольство Республіки Болгарія в Києві огол...

Відбулося засідання робочої наради щодо вирішення проблемних питань подолання несанкціонованої (стихійної) торгівлі у місті Южноукраїнську

Виконавчий комітет Южноукраїнської міської ради

11 травня 2019 року в залі засідань виконавчого комітету Южноукраїнської міської ради відбулося засі...