AA

Процес оновлення продовжується

9 вересня представництво від управління освіти  із запрошенням представників депутатського корпусу відвідали черговий об’єкт на який був виділений відповідний фінансовий ресурс для вирішення проблемних питань. Голови постійних депутатських комісій з питань освіти та з питань бюджету Захарова О.В. та Узунов В.М. у присутності начальника управління освіти Сінчука Ю.М., заступників начальника Болотіної О.М., Пузиря О.М., начальника господарчої групи Мохірєвої В.Б., директора гімназії Коломійчук Т.П., заступника директора з АГЧ Кравченко Н.В., мали змогу ознайомитись із завершеними роботами по ремонту футбольного поля гімназії №1. Акти виконаних робіт ще не підписані, розрахунок не проведений, але присутні відмітили якість виконаних робіт: дотримання технології дренажної системи, поліпшення на майданчику умов з охорони безпеки життєдіяльності, влаштування захисної конструкції що сприятиме шумопоглинанню тощо. Штучне покриття для поля було придбано наприкінці 2015 року.

Присутні, крім того, мали змогу подивитись  на нові меблі куплені для гімназії у 2016 році, в т.ч. комп’ютерні столи для нового комп’ютерного класу та самі комп’ютери, які теж були придбані влітку цього року.

Гості відвідали і їдальню гімназії, в якій відновлено працездатність системи доочистки питної води, до речі які і в усіх інших школах, де мали змогу особисто скуштувати воду на смак.

Депутатами міської ради було відзначено, що міська влада і надалі буде намагатись вирішувати проблемні питання закладів освіти, пов’язаних із забезпеченням їх належної експлуатації та створення відповідних умов для утримання учнів і вихованців.

 

 

 

 

 

Читайте також

Поспішаймо робити добро!

Управління освіти Южноукраїнської міської ради

Найвища наука життя – мудрість, а найвища мудрість бути добрим З метою виховання доброти...

Вшановуємо наших героїв

Управління освіти Южноукраїнської міської ради

Тільки той народ, який вшановує своїх героїв, може стати великим.  К. Рокосовський 10 жов...

Нове життя

Управління освіти Южноукраїнської міської ради

9 жовтня, теплого осіннього дня, на стадіоні ЮЗШ № 1 ім. Захисників Вітчизни було людно. Після 15...

ШАНОВНІ БАТЬКИ!

Управління освіти Южноукраїнської міської ради

Виховуйте у дітей навички культури безпечної поведінки, демонструючи на власному прикладі обережніст...