AA

Процес оновлення продовжується

9 вересня представництво від управління освіти  із запрошенням представників депутатського корпусу відвідали черговий об’єкт на який був виділений відповідний фінансовий ресурс для вирішення проблемних питань. Голови постійних депутатських комісій з питань освіти та з питань бюджету Захарова О.В. та Узунов В.М. у присутності начальника управління освіти Сінчука Ю.М., заступників начальника Болотіної О.М., Пузиря О.М., начальника господарчої групи Мохірєвої В.Б., директора гімназії Коломійчук Т.П., заступника директора з АГЧ Кравченко Н.В., мали змогу ознайомитись із завершеними роботами по ремонту футбольного поля гімназії №1. Акти виконаних робіт ще не підписані, розрахунок не проведений, але присутні відмітили якість виконаних робіт: дотримання технології дренажної системи, поліпшення на майданчику умов з охорони безпеки життєдіяльності, влаштування захисної конструкції що сприятиме шумопоглинанню тощо. Штучне покриття для поля було придбано наприкінці 2015 року.

Присутні, крім того, мали змогу подивитись  на нові меблі куплені для гімназії у 2016 році, в т.ч. комп’ютерні столи для нового комп’ютерного класу та самі комп’ютери, які теж були придбані влітку цього року.

Гості відвідали і їдальню гімназії, в якій відновлено працездатність системи доочистки питної води, до речі які і в усіх інших школах, де мали змогу особисто скуштувати воду на смак.

Депутатами міської ради було відзначено, що міська влада і надалі буде намагатись вирішувати проблемні питання закладів освіти, пов’язаних із забезпеченням їх належної експлуатації та створення відповідних умов для утримання учнів і вихованців.

 

 

 

 

 

Читайте також

Вимушена міра

Управління освіти Южноукраїнської міської ради

В останні роки, у зв’язку зі зміною клімату, спостерігається епізодичне підвищення темпер...

Свято останнього дзвоника

Управління освіти Южноукраїнської міської ради

У травні, коли розквітають яскраві квіти і дзвенить пташиний спів, теплий весняний вітер приносить д...

Процес пішов…

Управління освіти Южноукраїнської міської ради

Управління освіти Южноукраїнської міської ради перше в Миколаївській області почало отримувати дидак...