AA

Мірою життя є добро

Кожна людина, проживши своє життя, залишає певну згадку про себе на цій землі: хто на віки збудував прекрасні архітектурні споруди, хто створив чудові художні полотна, хто був покликаний навчати і виховувати, а хто своєю повсякденною працею, звичайною і, водночас, такою потрібною, вносив свій вклад у швидкоплинний потік життя. І всі ці люди в усі часи творили добро — добро для кожного, добро для всіх, добро для народу.

Учні шкіл, вихованці садочків,  працівники закладів освіти, громадські організації і мешканці міста творили добро для Котка Едуарда і Коток Карини, беручи участь у щорічній акції «Дзвони наших сердець». Протягом тижня усі небайдужі  збирали кошти на придбання слухового апарату для брата і сестрички.

14 листопада 2016 року на площі Палацу культури «Енергетик»  підведено підсумки щорічної акції.

На урочистому закритті акції були присутніми: заступник начальника профспілки ВП ЮАЕС Снітков Сергій Михайлович, священик храму Христа Спасителя - отець Павло, керуюча відділенням Приватбанку – Гіцман Ірина Дмитрівна, начальник управління освіти, президент  благодійного фонду «ХХІ століття» - Сінчук Юрій Михайлович, керівники ЗНЗ, учні шкіл та представники учнівського самоврядування, вихованці дошкільних навчальних закладів.

Сергій Снітков зауважив, що заходи такого напрямку ще раз привертають нашу увагу до людей з обмеженими можливостями, а акція «Дзвони наших сердець» покликана виховувати у найменших жителів міста співчуття, гуманність, милосердя, чуйність. Однак «серця задзвеніли» не лише у малечі. Допомогти дітям виявили бажання більшість жителів міста. А це є доказом того, що  южноукраїнці вирізняються високою громадянською відповідальністю.

Юрій Сінчук висловив вдячність учням, педагогічним працівникам, батькам, представникам духовенства, підприємствам, організаціям та мешканцям міста за активну участь в організації та проведенні заходу і подарував Едуарду сертифікат благодійної акції на суму 40590 грн 25 коп. До слів вдячності приєдналася й мати дітей.

 

Щиро дякуємо всім,  хто зробив свій внесок у добру справу на благо дітей.

Поспішайте робити добро, щоб тепло сердець зігрівало і рідних, і друзів, і незнайомих людей.

 

Читайте також

Вшановуємо наших героїв

Управління освіти Южноукраїнської міської ради

Тільки той народ, який вшановує своїх героїв, може стати великим.  К. Рокосовський 10 жов...

Нове життя

Управління освіти Южноукраїнської міської ради

9 жовтня, теплого осіннього дня, на стадіоні ЮЗШ № 1 ім. Захисників Вітчизни було людно. Після 15...

ШАНОВНІ БАТЬКИ!

Управління освіти Южноукраїнської міської ради

Виховуйте у дітей навички культури безпечної поведінки, демонструючи на власному прикладі обережніст...

Вимушена міра

Управління освіти Южноукраїнської міської ради

В останні роки, у зв’язку зі зміною клімату, спостерігається епізодичне підвищення темпер...