В Южноукраїнському міському історичному музеї продовжує свою роботу музейна майстерня «Творча галерея». Працівниками музею для учнівської молоді було проведено майстер-клас «Веселі закладки» до Дня знань. Цей захід дав змогу весело та з користю провести час, навчитись чомусь новому та цікавому. Такі речі, виготовлені власними руками, стануть корисними помічниками для школяриків у навчальному році.
Також спільно з громадською організацією «УкрЯТ» було проведено розважально-пізнавальну програму до Дня знань. Для юних відвідувачів організовано квест «Батьківщина-це Україна», показ відеоматеріалу «Корисні підказки школярам». Також у всіх присутніх була можливість переглянути виставку художнього мистецтва «Україна очима митців».
Юні відвідувачі отримали гарний настрій та багато цікавої і корисної інформації.
З утворенням нових незалежних держав, 1-е вересня - День знань, враховуючи його важливість і актуальність для наступних поколінь, був збережений і закріплений додатковими указами та постановами відповідних законодавств переважної більшості цих суверенних держав. Це завжди був робочий і навчальний день, коли в школах починаючи новий навчальний рік, проводяться урочисті лінійки і всілякі святкові заходи, на яких особлива увага приділяється звичайно ж першокласникам, тим хто вперше сідає за шкільну парту. Для решти учнів і студентів цей день також наповнений різноманітними святковими заходами.
![](http://yu.mk.ua/uploads/files/2023/9/5/content/f5b77255051abac347357fad1db6097f.jpeg)
![](http://yu.mk.ua/uploads/files/2023/9/5/content/c8d03e369f3a4f03a980d905adc273f2.jpeg)
![](http://yu.mk.ua/uploads/files/2023/9/5/content/ce51634516a3dff44eccea09276f1a38.jpeg)
![](http://yu.mk.ua/uploads/files/2023/9/5/content/83f9a0709b98c7bcd5419bf72b672981.jpeg)
![](http://yu.mk.ua/uploads/files/2023/9/5/content/cb0c57e17f1fcfe2f99187a70d5f9c8b.jpeg)
![](http://yu.mk.ua/uploads/files/2023/9/5/content/cd2c971c71953ff2a1eb81e7b617f676.jpeg)
![](http://yu.mk.ua/uploads/files/2023/9/5/content/5f712b5f1f526ee50c546ed0846f0c95.jpeg)
![](http://yu.mk.ua/uploads/files/2023/9/5/content/337c1b9a53c45bd09648550ed2eaeef5.jpeg)
![](http://yu.mk.ua/uploads/files/2023/9/5/content/9da7b93eaac7865511606fa602f8879c.jpeg)
![](http://yu.mk.ua/uploads/files/2023/9/5/content/e73ba7a7db5aeb1b1bfbfeb7c8844a06.jpeg)
![](http://yu.mk.ua/uploads/files/2023/9/5/content/033b250a702256fed8ab6262f6e1b0e9.jpeg)
![](http://yu.mk.ua/uploads/files/2023/9/5/content/6b1e94ee1bc32f01ac953d979926b229.jpeg)
![](http://yu.mk.ua/uploads/files/2023/9/5/content/8c749fb5ffad1b16d12e1274f678dcb2.jpeg)