AA

Інформує Южноукраїнське міське відділення ФССУ в Миколаївській області

14 березня 2019 року за ініціативи Южноукраїнського міського відділення управління виконавчої дирекції  Фонду соціального страхування України в Миколаївській області проведено  засідання «круглого столу»   з представниками органів місцевого самоврядування та виконавчої влади, органами профспілки за участю головних лікарів та представників лікарень м. Южноукраїнська та Арбузинського району на тему: «Зростання захворюваності працюючих на підприємствах, організаціях міста та проведення профілактичних заходів».

Світлана Гут, начальник відділення, доповіла про проведення контролю за обґрунтованістю видачі лікарняних листків на підприємствах  м. Южноукраїнська та Арбузинського району, навела дані щодо проведеного аналізу листків тимчасової втрати працездатності за 2018-2019 р.р. та січень-лютий 2019 р. в порівняні з січнем-лютим 2018 року. Повідомила присутніх, що 06 березня 2019 року у виконавчій дирекції Фонду соціального страхування України під головуванням в.о. директора Сергія Нестерова відбулася селекторна нарада щодо реалізації заходів по контролю за обґрунтованістю видачі (продовження) листків непрацездатності та упередження неправомірних видатків Фонду. Крім того, зазначила, що питання забезпечення контролю за здійсненням видатків Фонду, зокрема, в частині виявлення та усунення зловживань під час призначення матеріального забезпечення, є пріоритетним.

Начальник відділення зазначила, що по м. Южноукраїнську та Арбузинському району не відбулося збільшення днів по тимчасовій втраті працездатності за рахунок коштів Фонду.

 Заболотна Л.В., заступник директора ДСП та ОЗ, доповіла про проведені заходи департаментом щодо  виявлення та усунення зловживань під час видачі лікарняних листків.

Головний лікар НКП «ЮУ МЦПМСД» Нікітін А. В., в.о. головного лікаря КЗ «ЮМЛ» Ільїнський О. Ю., голова ЛКК Арбузинської ЦРЛ Мокряк О.В. провели аналіз виданих лікарняних листків та структуру причин непрацездатності та надали пропозиції по зниженню тимчасової непрацездатності.

Миронова В. А., голова Миколаївської обласної профспілкової організації працівників енергетики та електротехнічної промисловості,  подякувала відділенню фонду за тісну співпрацю  з обкомом профсоюзів.

Засідання круглого столу проходило в діловій атмосфері, учасники мали змогу задати питання, які їх цікавили.

Наприкінці засідання Світлана Гут подякувала всіх присутніх за співпрацю, доповіла, що саме завдяки  співпраці відділення з міською владою міста, обкомом профсоюзів, лікарнями м. Южноукраїнська та Арбузинського району ми не маємо збільшення кількості лікарняних листків та кількості днів по тимчасовій непрацездатності. Ще раз  звернулася до міської влади міста, що особливу увагу необхідно приділяти законості та обгрунтованості видачі лікарняних листків по тимчасовій  непрацездатності. Але, Світлана Гут звернула увагу  присутніх, що у центрі уваги завжди буде людина праці та побажала всім здоров’я і наснаги.

Читайте також

Що можна вважати виробничим травматизмом і професійними захворюваннями: термінологія

Южноукраїнське міське відділення управління ВД ФСС України в Миколаївській області

Виробничий травматизм — це явище, що характеризується сукупністю виробничих травм і нещас...

Значення охорони праці

Южноукраїнське міське відділення управління ВД ФСС України в Миколаївській області

Верховна Рада України 14 жовтня 1992 року № 2694 – XII прийняла Закон «Про охорону праці...

Миколаївським міським відділенням управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Миколаївській області спільно з закладами охорони здоров`я міста проводиться робота, направлена на зниження рівня захворюваності

Миколаївське міське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України

Миколаївським міським відділенням Фонду соціального страхування України в Миколаївській області у ті...

10% смертельних випадків на виробництві трапились з працівниками у стані алкогольного сп'яніння

Южноукраїнське міське відділення управління ВД ФСС України в Миколаївській області

Впродовж І півріччя 2019 року Фондом соціального страхування України було зареєстровано 2 335 п...

Телефонна "гаряча лінія"

Южноукраїнське міське відділення управління ВД ФСС України в Миколаївській області

  23 серпня 2019 року  з 13.00 до 15.45 у відділенні виконавчої дирекції Фонду соціа...

За 6 місяців Фонд профінансував 4,2 млрд гривень страхових виплат потерпілим на виробництві

Южноукраїнське міське відділення управління ВД ФСС України в Миколаївській області

За оперативними даними упродовж першого півріччя 2019 Фонд соціального страхування України профінанс...

З 01 липня в Україні зріс прожитковий мінімум та пов’язані з ним страхові виплати

Южноукраїнське міське відділення управління ВД ФСС України в Миколаївській області

Прожитковий мінімум для працездатних громадян становить 2007 грн,  для непрацездатних – 1...