AA

Інформує Южноукраїнське міське відділення ФССУ в Миколаївській області

14 березня 2019 року за ініціативи Южноукраїнського міського відділення управління виконавчої дирекції  Фонду соціального страхування України в Миколаївській області проведено  засідання «круглого столу»   з представниками органів місцевого самоврядування та виконавчої влади, органами профспілки за участю головних лікарів та представників лікарень м. Южноукраїнська та Арбузинського району на тему: «Зростання захворюваності працюючих на підприємствах, організаціях міста та проведення профілактичних заходів».

Світлана Гут, начальник відділення, доповіла про проведення контролю за обґрунтованістю видачі лікарняних листків на підприємствах  м. Южноукраїнська та Арбузинського району, навела дані щодо проведеного аналізу листків тимчасової втрати працездатності за 2018-2019 р.р. та січень-лютий 2019 р. в порівняні з січнем-лютим 2018 року. Повідомила присутніх, що 06 березня 2019 року у виконавчій дирекції Фонду соціального страхування України під головуванням в.о. директора Сергія Нестерова відбулася селекторна нарада щодо реалізації заходів по контролю за обґрунтованістю видачі (продовження) листків непрацездатності та упередження неправомірних видатків Фонду. Крім того, зазначила, що питання забезпечення контролю за здійсненням видатків Фонду, зокрема, в частині виявлення та усунення зловживань під час призначення матеріального забезпечення, є пріоритетним.

Начальник відділення зазначила, що по м. Южноукраїнську та Арбузинському району не відбулося збільшення днів по тимчасовій втраті працездатності за рахунок коштів Фонду.

 Заболотна Л.В., заступник директора ДСП та ОЗ, доповіла про проведені заходи департаментом щодо  виявлення та усунення зловживань під час видачі лікарняних листків.

Головний лікар НКП «ЮУ МЦПМСД» Нікітін А. В., в.о. головного лікаря КЗ «ЮМЛ» Ільїнський О. Ю., голова ЛКК Арбузинської ЦРЛ Мокряк О.В. провели аналіз виданих лікарняних листків та структуру причин непрацездатності та надали пропозиції по зниженню тимчасової непрацездатності.

Миронова В. А., голова Миколаївської обласної профспілкової організації працівників енергетики та електротехнічної промисловості,  подякувала відділенню фонду за тісну співпрацю  з обкомом профсоюзів.

Засідання круглого столу проходило в діловій атмосфері, учасники мали змогу задати питання, які їх цікавили.

Наприкінці засідання Світлана Гут подякувала всіх присутніх за співпрацю, доповіла, що саме завдяки  співпраці відділення з міською владою міста, обкомом профсоюзів, лікарнями м. Южноукраїнська та Арбузинського району ми не маємо збільшення кількості лікарняних листків та кількості днів по тимчасовій непрацездатності. Ще раз  звернулася до міської влади міста, що особливу увагу необхідно приділяти законості та обгрунтованості видачі лікарняних листків по тимчасовій  непрацездатності. Але, Світлана Гут звернула увагу  присутніх, що у центрі уваги завжди буде людина праці та побажала всім здоров’я і наснаги.

Читайте також

Проведення медичних оглядів

Южноукраїнське міське відділення управління ВД ФСС України в Миколаївській області

Власник або уповноважений ним орган зобов'язаний за власні кошти забезпечити фінансування та орг...

В інструкцію з охорони праці роботодавці повинні внести зміни у зв'язку з пандемією корона вірусу

Южноукраїнське міське відділення управління ВД ФСС України в Миколаївській області

Особливості та порядок внесення змін до актів підприємства з безпеки праці та здоров’я праці...

Інформація для страхувальників Южноукраїнського міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Миколаївській області

Южноукраїнський міський відділ державної реєстрації актів цивільного стану

Южноукраїнське міське відділення управління  виконавчої дирекції Фонду соціального страхув...

Проведення перевірки знань з питань охорони праці в умовах карантину дистанційно

Южноукраїнське міське відділення управління ВД ФСС України в Миколаївській області

У зв’язку із прийняттям постанови Кабінету Міністрів України «Про запобігання поширенню...

Южноукраїнське міське відділення управління ВД Фонду соціального страхування України в Миколаївській області звертається

Южноукраїнське міське відділення управління ВД ФСС України в Миколаївській області

У зв’язку  із прийняттям постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 року «...