AA

ДРУЖБА! ЄДНІСТЬ! ТВОРЧІСТЬ!

Під таким гаслом зібралися учні та вчителі загальноосвітніх навчальних закладів  2 грудня в актовій залі  школи №4 на святі творчості – фестивалі «Дружби, єднання, творчості» .

Творчість – це щось спонтанне, неповторне, безпосереднє, і разом з тим природне і дивовижне. Саме  творчість допомагає побачити і розпізнати, а згодом і розвинути таланти людини. Творчість робить життя багатшим, повнішим, радіснішим, пробуджує фантазію, вчить мріяти, придумувати нове і ще невідоме.

Любов до творчості  об’єднала вчителів та учнів шкіл  та гімназії   в дві  команди. Перша команда складалася з представників  ЮЗШ № 1 і ЮЗШ № 3, а друга -  ЮЗШ №2, ЮЗШ №4 і гімназії №1. Учасники команд підготували на фестиваль представлення,  пісню , номер сюрприз та флешмоб.

 Ініціатором такого формату проведення фестивалю стала заступник з виховної роботи Южноукраїнської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 ім. Захисників Вітчизни Табунщик С.І., яку підтримали педагоги і діти інших закладів освіти.

Гостями фестивалю були: заступник начальника управління освіти Олег Пузир, голова профспілкового комітету працівників галузі освіта Світлана Майстренко, директор КУ «КМОЦ» Любов Маленька, адміністрація загальноосвітніх навчальних закладів міста Олександр  Петренко, Марина Карнаухова,  Валентина Макєєва, Галина Чита, Оксана Петренко, Світлана Глоба,  педагогічні працівники, батьки, діти.

         Присутні були в захваті від гарно підготовлених номерів.

         Учасники  фестивалю були нагороджені цінними подарунками від управління освіти та солодощами від профспілки працівників освіти міста.

За організацію та підготовку до фестивалю управління освіти висловлює подяку працівникам ЦДЮТ Бедовій Л.М., Михайленко В.М., Ребрик Г.М,  заступникам з виховної роботи, педагогам-організаторам, вчителям  та учням. 

Читайте також

Вшановуємо наших героїв

Управління освіти Южноукраїнської міської ради

Тільки той народ, який вшановує своїх героїв, може стати великим.  К. Рокосовський 10 жов...

Нове життя

Управління освіти Южноукраїнської міської ради

9 жовтня, теплого осіннього дня, на стадіоні ЮЗШ № 1 ім. Захисників Вітчизни було людно. Після 15...

ШАНОВНІ БАТЬКИ!

Управління освіти Южноукраїнської міської ради

Виховуйте у дітей навички культури безпечної поведінки, демонструючи на власному прикладі обережніст...

Вимушена міра

Управління освіти Южноукраїнської міської ради

В останні роки, у зв’язку зі зміною клімату, спостерігається епізодичне підвищення темпер...