AA

Добридень, школо!

Знову осінь…На землю впав перший пожовклий листок, розцвіли осінні квіти – айстри. як вісник  того, що  наближається свято Першого дзвоника. Наповнились гомоном вулиці міста, весело і з радістю діти біжать до своїх других домівок – шкіл.  Сьогодні, 01. 09. 2017 року,  стартував 2017- 2018 навчальний рік - рік нових планів, рік змін та нових звершень.

Одночасно у всіх закладах освіти пройшли святкові лінійки, на які завітали перші керівники міста, представники виконавчих органів влади, депутати, представники ВП ЮУАЕС, ветерани. Великі шкільні родини прийняли  419 першокласників та 195 десятикласників. Свій ювілейний  день народження відзначають сьогодні Южноукраїнська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 (35 років) та Южноукраїнська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4 (30 років).

Різноманітно й хвилююче пройшли перші уроки, бо зустріч з друзями, своїми учителями для багатьох стала такою довгоочікуваною.

Особливе вітання сьогодні нашим дорогим першокласникам, які тільки-но починають свою дорогу до Знань -  світу нового і непізнаного, де чекає захоплююче знайомство із скарбницями вічної мудрості та духовних надбань людства.Ніколи не зупиняйтеся на цьому шляху, а вчителі та батьки стануть вашими надійними помічниками під час перших кроків до самостійного життя.      

Старшим учням  бажаємо здійснити свою мрію, досягти своєї мети у житті, провести навчальний рік цікаво та плідно, у взаєморозумінні з учителями  та батьками, зустріти добрих і надійних друзів. Пам’ятайте, Ви - наше майбутнє, Ви -майбутнє нашої країни, Ви- світле майбутнє та гордість рідної України.   

Окрема подяка Вам, вельмишановні педагоги, за тепло сердець, бездоганне виконання такої відповідальної місії, як  навчання та виховання підростаючого покоління в дусі любові до рідного краю, до України та до людини як найбільшої цінності. Саме ви, шановні вчителі, сприяєте формуванню юних особистостей, від яких залежить майбутнє українського народу, завтрашній день нашої Вітчизни,  у Ваших руках -  успішне реформування освітянської галузі та впровадження Концепції Нової української школи .

Нехай же теплота  вересневого сонця,  блакить осіннього неба, любов і повага вихованців залишаться з Вами і зігрівають Вас упродовж всього навчального року.  Зичимо   міцного здоров’я, сімейного щастя й  благополуччя, творчої наснаги, здійснення усіх Ваших задумів і планів.

З новим навчальним роком Вас, дорогі друзі!

Читайте також

Оголошення

Управління освіти Южноукраїнської міської ради

13.02.2019 року о 18.00 в актовій залі ЮЗШ №4 відбудеться презентація другої книги &laqu...

ДИТЯЧІ МРІЇ – МАЙБУТНЄ МІСТА

Управління освіти Южноукраїнської міської ради

Головне завдання школи сьогодні – підтримати учнівську молодь, чия життєва позиція спрямована...

ВІД ЩИРОГО СЕРЦЯ

Управління освіти Южноукраїнської міської ради

Саме під таким девізом пройшла передноворічна благодійна акція для підтримки воїнів, які знаходяться...

Достойні нагороди

Управління освіти Южноукраїнської міської ради

З 23 по 25 жовтня 2018 року в Київському Палаці дітей та юнацтва проходить Десята міжнародна виставк...

Ще одна гарна справа

Управління освіти Южноукраїнської міської ради

У 2011 році  започатковано  щорічний конкурс творчих проектів «Влада – це Я&ra...