AA

До уваги суб’єктів малого та середнього підприємництва  м. Южноукраїнська!

На Миколаївщині продовжується реалізація Програми з відшкодуванням відсоткових ставок за кредитами, направленої на підтримку малого та середнього підприємництва. 

04.04.2019 о 11-00 в м. Вознесенську Миколаївської області відбудеться нарада під голуванням заступника голови Миколаївської облдержадміністрації Олександра Кушніра, на якій учасники зустрічі отримають вичерпну інформацію з питань отримання часткового відшкодування відсоткових ставок за кредитами, залученими суб’єктами підприємницької діяльності на реалізацію своїх проектів.

Запрошуємо всіх зацікавлених суб’єктів господарювання  на вищевказану нараду за адресою: м. Вознесенськ, Площа центральна, 1.

Для отримання додаткової інформації та реєстрації у заході звертатися до відділу сприяння підприємництву управління економічного розвитку Южноукраїнської міської ради за телефоном 5-62-00.

Читайте також

До уваги малих виробників та власників мікро-, малих та середніх підприємств, які займаються виробництвом та переробкою: молока та м’яса овочів, фруктів та ягід кондитерських виробів аквакультури!

Виконавчий комітет Южноукраїнської міської ради

Департамент агропромислового розвитку Миколаївської обласної державної адміністрації повідомляє, що...